Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Allergia által okozott fulladá...

Allergia által okozott fulladásra mit ajánlotok ami nem vényköteles? Lehet kapni inhaláló spray-t rá a gyógyszertárban?

Figyelt kérdés

Ventolint használok de sajnos most fogyott el, legközelebb szerdán tudnék orvoshoz menni. Addig is jó lenne ha be tudnék szerezni valami gyógyszert mert nagyon allergiás vagyok és reggel este kell az inhalálás!

Köszönöm


2012. aug. 11. 07:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az összes inhaláló vényköteles. De legegyszerübb ha elballagsz a gyógyszerárba, és elmondod, hogy mit szeretnél. Elvileg a gyógyszerésznek tudnia kell, hogy van-e rá valami recept nélkül is.
2012. aug. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a mosószered természetes alapúra cserélése is segítene valamennyit. Ha régóta vagy már allergiás és nem tudtak javítani az állapotodon azokkal, amiket eddig kaptál, akkor érdemes lenne a gyógynövények hatását is kipróbálni pl a ginkgó biloba megelőzi a hörgőgörcsöket is

Érdeklődés esetén bővebb információval is szolgálok

2012. aug. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!