Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha megtudnátok, hogy agydagana...

Ha megtudnátok, hogy agydaganatotok van, akkor lennétek-e öngyilkosok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 11. 08:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, soha semmilyen körülmények közt sem!
2012. aug. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Ha gyógyíthatatlan, akkor inkább, mint megvárjam a végét.
2012. aug. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

1. az öngyilkosság sem fájdalommentes

2. ha későn fedezed fel, és fiatal vagy (50 alatt), akkor úgyis gyorsan elvisz

3. lehet, hogy gyógyítható - láttam már rá példát

4. sosem tudnám feladni a reményt

2012. aug. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
RETTEGEK. Ennek oka ez: Fülzúgás miatt beutaltak a szemészetre, illetve hallásvizsgálatra. Hallásvizsgálat eredménye miatt küldtek BERA vizsgálatra. Oda a jövő héten pénteken kell mennem. Rettegek attól, hogy esetleg agydaganatom van. A megérzésem ezt mondja, hogy az van. Az orvosoknak azt nem is mondtam, mert nem tartottam fontosnak mondani azt, hogy van amikor felgyorsul érthetetlenül a beszédem, illetve volt olyan is, hogy elfelejtettem olyan dolgokat, amiket nem lett volna szerintem szabad elfelejteni. Azért nem mondtam ezeket az orvosoknak, mert arra gondoltam, hogy a stressztől vannak ezek a tünetek, illetve attól, hogy három évig elég sok alkoholt megittam. Nem voltam alkoholista, csak sokat buliztunk .
2012. aug. 11. 09:02
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

én a neurológusomtól hallottam egy olyan sztorit, hogy az embernek agydaganata volt, de műthető fajtából. az orvosom mondta, hogy ő megműttetné, de az ember meg nem akarta. a vége pedig az lett, hogy betokolódott és semmi problémát nem okozott a továbbiakban.


kérdésedre válaszolva: én kihasználnám a hátralevő időt és csak a számomra fontos dolgokkal foglalkoznék.

2012. aug. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Addig teljesen felesleges ezen gondolkodni, amíg azt se tudod, mi bajod van.


Lehet, hogy a vérkeringéseddel van baj, amire kapsz némi gyógyszert, és kész.

Lehet, hogy tényleg a sok stressz miatt van, és csak pihenésre lenne szükséged.

Meg még ezer lehettel kezdődő mondatot le lehetne ide írni.

Majd akkor idegeskedj, milyen betegséged van, ha tényleg van... Na de ok nélkül?!

2012. aug. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Meg fogok őrülni péntekig:Akkor kell mennem BERA vizsgálatra. Remegek rendesen.
2012. aug. 11. 09:50
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

BERA: [link]


Ez hallásvizsgálat, ebből nem derül ki, ha agydaganatod van. CT vagy MRI mutatja meg vagy egyéb képalkotó eljárás.

Egyébként nekem nem agydaganatom volt, hanem urológiai és mégsem jutott eszembe, hogy öngyilkos legyek. Nem kell öngyilkosság, ha olyan, akkor elvisz úgyis hamar...

2012. aug. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
A CT vagy az MRI vizsgálatok fájdalmas vizsgálatok ?
2012. aug. 11. 15:49
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

ezt most ugye nem kérdezed komolyan?

am az mri-vel az az egy baj van,hogy ott az ember könnyen lesz klausztrofóbiás, mert kicsi a tér.

2012. aug. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!