Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha megtudnátok, hogy agydagana...

Ha megtudnátok, hogy agydaganatotok van, akkor lennétek-e öngyilkosok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 11. 08:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Olyanok, mint a röntgen csak fekszel.
2012. aug. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, hogy fájdalommentesek-e ezen vizsgálatok, mert hallottam olyan vizsgálatról, hogy valami kontrasztanyagot töltenek be, amit ha jól tudom érfestésnek is neveznek, és ami ha jól tudom, olyan érzés, mintha belülről égne az ember.
2012. aug. 11. 17:25
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
hát rosszul tudod. az intravénás kontrasztanyag beadása kb annyi mint egy vérvétel vagy egy injekció beadása. ha jól csinálják nem fáj. a kontrasztanyagot pedig úgy csinálják, hogy a lehető legkevésbé legyen allergizáló.
2012. aug. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Kevered a szezont a f@szommal. :)


Az érfestés az érfestés. Lehet, hogy fáj: ismerősömnek combhajlatban vágtak vénát és azon kersztül festették...



A CT kontrasztanyag beadása vagy injekció van infúzió. Ezek annyira fájnak, mint egy tűszúrás (mert azok). És pont. Én kaptam és nem égetett, sem belül sem sehol...

2012. aug. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
úristen dehogy! Egyik ismerősömnek is agydaganata van, ugy 40% eselye van hogy meg 5 evet éljen de en hiszem hogy felépül. Amugy még mindig ugyannolyan életvidám mint volt;)
2012. szept. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Igen, a hit sokat számíthat.Sokat számít az, hogy az ember hogy áll hozzá ehhez, illetve nem csak ehhez. Persze orvosi kezelés helyett nem mindig jó a hit, de mellette csodákra lehet képes szerintem is. Illetve hallottam olyat is, hogy valaki valamiből helyrejött és orvosi csodaként könyvelték el. Mondjuk agydaganatból való ilyen csodás gyógyulásról még nem hallottam, de ettől függetlenül lehet, hogy voltak/lesznek ilyenek is. Nem vagyok mindent tudó :) .
2012. szept. 12. 14:08
 17/24 anonim válasza:
Nem lenne értelme! Lehet, meg tudnának menteni, épen, egészségben túlélnéd, és egy távoli, rossz emléknek tekintenéd az egészet. Mellesleg az öngyilkosság fáj, az agydaganat pedig egyáltalán nem. Egyszer meghalsz (vagy pont hogy nem) és többé nem jössz vissza.
2012. okt. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Hát, van igazságod, de amúgy nem minden öngyilkosság fáj. Tudtommal vannak fájdalommentes módszerek is.
2012. okt. 7. 22:25
 19/24 anonim válasza:
egyik kommentelő vagyok, az utolso előtti:) amugy pár napja mutatta ki az MRI hogy a tumor az agyából eltűnt. (a maradék amit nem tudtak kioperálni) na és a neten azt irtak h teljes felépülés nem várható agytumornál -.- Semmi baja!!
2012. okt. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Ez csodás, hogy így meggyógyult. Mitől gyógyult meg?
2012. okt. 27. 21:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!