Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez normális vagy csak én...

Ez normális vagy csak én vagoyk ilyen peches? Mit tudok velük cisnálni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Mostanában, az utóbbi 4-5 hónapban nagoyn rosszul alszom. Rosszakat álmodok, frusztrált leszek, alig várom, hogy reggel felkeljek. Kb. 5 órákat alszom és napközben is nagoyn áradt vagoyk, de már elaludni is félek. Emiatt persze idegesebb isv agoyk, ami kihat a kapcolataimra és mindekivel összeveszek. Aztán a herpeszeim 2-3havonta kijönnek. Ha szerencsém van 4hónap. De ez is nagoyn idegesít és mikor meglátom, telesen letört leszek, elmegy az életkedvem. A szőrtüszőim is állandóan begyuladnak, és ezért már lassan tabu lesz a rövidnadrág. Baj van a szememmel, a hátammal és a vesémmel. A veséim 30 és 60%osan működnek, nem tudni miért. Gyakran szokott fájni a bokám, a térdem ill. ha sokat mozgok akkor a derekam a vesém közelében. A kzem és a lábam állandóan hideg, télen gyakran még el is zsibbadnak és ellilulnak az ujjaim. Mostanában meg mindig viszketek mindehol. Nem tudom miért van. És ezek nagyon tudnak idegesíteni már nem tudom mit csináljak :/
2012. aug. 11. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk menj el orvoshoz!

A szervezetd már nagyon sokféleképpen jelzi neked, hogy valami nincs rendben, valami hiányzik, valami nem működik úgy ahogy kellene, és ez magától nem fog megjavulni!

2012. aug. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De azt sem tudom, hogy milyen orvoshoz menjek, hogy ezzel ki foglalkozik. Egyszer elmentem, de semmi érdemlegeset nem mondott... :/
2012. aug. 11. 09:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kezd a háziorvosnál egy teljes laborvizsgálattal, és annak eredménye utánn tud adni beutalót. Ne hagyd magad lerázni, igenis adjon beutalót szemészetre,ortopédiára, belgyógyászatra,ideggyógyásztra,piszichológiára
2012. aug. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából teljesen félek az orvostól, mert kicsit olyan flegma stílusú és, tuti az tmondaná, hogy ezek megesnek, hogy ilyen tütetek vannak, nem komoly. szemészeten, ortopédián már voltam. Kaptam szemüveget és csak annyit mondtak, hogy nem gerincferdülés, valami más baja van a hátamnak, de egyelőre még nem olyan súlyos. Ússzak.
2012. aug. 11. 10:02
 5/6 anonim ***** válasza:

És úszol,mert az mondjuk lehet tényleg segítene a hátfájáson is, és a vérkeringéseden is, ami a hideg végtagokat és azok zsibbadását is okozhatja.

Mehetsz bőrgyágyasztra is a viszketés és a szőrtüszők miatt,oda nem kell beutaló sem,tehát nem kell menned előtte a házidokihoz.

2012. aug. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Néha szoktam csak úszni, mivel bérletre jelenleg nem nagyon van keret. A hátam amúgy nem szokott fájni, csak ha sokat állok vagy sétálok. Bőrgyógyásznál is voltam, adott egy krémet ami igazából nem sokat segített és ennyivel le voltam rendezve. Ezért nem tudom, hogy hova mehetnék, mert mindehol csak felületes dolgokat kapok válaszként.
2012. aug. 11. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!