Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet ezzel kezdeni valamit?...

Lehet ezzel kezdeni valamit? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

Biciklizni voltam, és véletlen belerúgtam a nagy lábujjammal a bringába, iszonyatosan fájt. Majd egy ilyen kis hólyagszerűség lett az elején ami megtelt vérrel, nem nagy de azért látni. A körmömhöz hozzá se érek, mert bekönnyezek annyira szúr hiszen letört belőle és a tetejét is leszedte a lendület, szóval nem valami szép látvány, de most már az egész lábujjam is kezd szúrni. 2 és fél órája szenvedek, mert nem tudok elaludni, nem tudom rátenni az ágyra mert fáj. Mit csináljak? A nagymamám állítja, hogy ha eltört volna akkor jobban fájna meg se tudnám mozdítani, meg ő amúgy sem tud semmit csinálni. Na jó ő itt békésen pihen mellettem én meg halálra unom magam a szemem is csukódik le, de még megfordulni is alig bírok.

Valami ötlet?

Bekötni próbáltam, de csak rosszabb volt.



2012. aug. 12. 00:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Doki?

Tegyél rá HIDEG borogatást, akár jégkockával

2012. aug. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!