Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Sürgős. Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Sürgős. Van egy pasi aki nagyon tetszik.2 csalódás után úgy érzem vele eltudnék kezdeni egy ujabb kapcsolattot.

Figyelt kérdés
Találkoztunk és a találkozásoknál mindig volt csók s jól éreztük magunkatő is mondta h jó velem lenni. Közben neki barátnője volt akivel már szakitani akart de nem volt biztos benne h mit is szeretne. Tegnap este beszéltünk telefonon s mondtam h azért csak csengettem mert ha véletlenül a bnőjével volt ne legyen gond.S erre mondta h ő nem találkozott vele smár nemis nagyon beszélnek és h jól bizok benne. Akartam mondani h nem merek még bizni de arra azt mondta h hát jó akkor többet nemis beszélünk s lerakta a telot. Utána még beszéltünk de még mindig haragszik. Ma irtam 1 smst h mit szeretne. Nem szeretne már tőlem semmit csak a bnőjével akarlenni s nem válaszolt később irta h szakitott vele. Hivtam h talizzunk h beszéljünk meg mident de azt mondta h nincs kedve. Mit tegyek? Érdekel nagyon a pasi és úgy érzem h valamijen szinten énis őt.
2011. ápr. 5. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Kabbe a kukikáját, és nyald szárazra!
2011. ápr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagyd veszni.Te csak arra voltál jó,hogy ki tudjon menekülni abból a kapcsolatból...,de ha jöhet a 3. csalódás akkor hajrá.
2011. ápr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak csalódnál. Te tudod mit akarsz, de én nagyon átgondolnám mielőtt bármit is kezdenék egy ilyen fickóval.
2011. ápr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát ez a srác nagy kamugép:S bocsi...hagyd a fenébe.ne hívd,ne válaszolj ha ő keres.Keress mást.
2011. ápr. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!! sokat segitett:)
2011. ápr. 6. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!