Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 16/L Miért szoktam naponta...

Tumbi kérdése:

16/L Miért szoktam naponta kb.10-15x szédülni? Olyankor minden elsötétül, és bizsergő érzést érzek a fejemben, a szakogat pedig porosan érzem . Eddig egyszer fordult elő, hogy el is ájultam. Ez amúgy akkor jön legtöbbször mikor felállok.

Figyelt kérdés
Szerintem ehhez köze van az alacsony vérnyomásomnak és talán a vashiányomnak is amire kéne naponta 3x3 féle gyógyszert szednem de sajnos nem szedem.. Néha remegés is járul hozzá a kezemben vagy épp a lábamban, mintha elgyengülne.. Remélem semmi komoly csak amit leírtam de ha valakinek ilyenje vagy hasonlója volt már az írja le :)köszi

2012. aug. 14. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismerős,velem is ugyan ez van, én is 16 éves vagyok. valószínű hogy a vércukrod esik le és a vérnyomásod is. velem ez a probléma. Néha már idegesít,hogy a kezem annyira remeg,hogy kb a ceruzát nem tudom megfogni..:S
2012. aug. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van gyógyszered rá,miért nem szeded? Ez igenis komoly,napi egy szédülés is komoly,ha hosszabb ideig van,de 10-15 baromi sok. Ne itt kérdezősködj,hanem menj dokihoz, és ha van rá gyógyszered,akkor igenis szedd be,különben nem fog javulni!
2012. aug. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha alaposan kivizsgálnának. Minden elképzelhető jót kívánok Neked egész életedre!!! :)
2012. aug. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Voltam már kivizsgáláson meg teljes körű vérkép, stb.. azt mondta az orvosom ha sok zöld zöldséget eszek nem kell szednem.. sok kávét iszok elegendő cukorral, hogy ezzel is kikerüljem a vércukorszintem vagy a vérnyomásom leesését.. ez időnként jön csak elő úgy fél évente egy hónapig tart aztán ahogy jött el is megy , de hát ezek ellenére mégis előjön a szédülés meg a velejárója.Köszönöm a válaszokat és a jókívánságokat is!!!
2012. aug. 14. 17:58
 5/5 anonim válasza:

velem is ez van pedig csak 14 vagyok! de én nem szoktam remegni és gyógyszert sem szedek!

velem is ezek vannak mikor felállok minden elsötétül, és bizsergő érzést érzek a fejemben, a szakogat pedig porosan érzem .

de nálam olyan is mintha sípolna a fejem is meg olyankor fáj is.

2012. aug. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!