Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen kizáró ok lehet hogy...

Zsolt255 kérdése:

Milyen kizáró ok lehet hogy rendőr legyek?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem rendőrnek minden teszten siekresen átmentem, most szeptemberbe kezdeném az iskolát. Múlthónapban derült ki hogy a pajzsmirigyem teljesen megállt szóval egyáltalán nem működik és életem végéig gyógyszert kell szednem a közérzetem az már jobb mint volt nem vagyok fáradékony stb stb. A szememmel is problémák jelentkeztek a szaruhártyám teljesen eltűnt és kenőcsöt kaptam rá. Folyamatosan vizsgálatokra kellene járnom. Ha már felvettek és kiderül akkor kizárhatnak a suliból? Vagy mivel felvettek és ez később derült ki akkor nem fognak ezzel foglalkozni?
2012. aug. 15. 10:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt Neked csakis egy illetékes orvos fogja tudni megmondani. Kiderülni kiderül, legkorábban a következő orvosi vizsgálaton, ha elhallgatod és véletlenül derül ki, az automatikus kizárással jár. Én a helyedben jelezném, a suliban lesz orvos, vele kel majd konzultálnod, esetleg megcsinálnak még egy orvosi vizsgálatot.


Én azt mondanám, hogy nem biztos hogy engednek majd felszerelni.

Rendőrnek lenni komoly fizikai megterhelés, és az állandó gyógyszerszedés nem épp ezt támogatja és a pajzsmirigy nem játék. Én speciel nem szeretnék egy olyan emberrel beosztva lenni egy párban, aki bármikor kidőlhet mellőlem a sorból. És ezt nem rosszindulatból mondom, de olykor egymástól függ az életünk.


egy rendőr

2012. aug. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!