Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rendőr szeretnék lenni, de...

Rendőr szeretnék lenni, de fitymaszűkületem van! Ez kizáró ok?

Figyelt kérdés
Nem súlyos, mert hátra tudom húzni a fitymát, meg tisztítani is tudom, csak egy kicsit nehezebb! Nem fáj és nem volt belőle még hátrányom, ezért nem mentem még vele orvoshoz! De rendőri pályán van urológiai vizsgálat, ahol sok helyen nézik, hogy van-e fitymaszűkületed! Ha megnézi az orvos, akkor Ő biztosan észreveszi és félek, hogy ez miatt majd nem fog engedni rendőrnek! Valaki tud mondani ezzel kapcsolatban valamit? Köszönöm!
2010. jan. 7. 19:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%
Rendőrnek pont ilyenek kellenek mint te...
2010. jan. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Ne aggódj ez nem kizáró ok. Sőt!!!!ne is foglalkoztasson ez a problémád.
2010. jan. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%

Szia!

Annak idején én is rendőri pályára készültem, és csak az utolsó rostán estem ki.

Végigmentem minden orvosi vizsgálaton, és nem lesz hátrány, ha neked az van.Igazából már NINCS az a "sorozás" mint régen, az alsónadrágot le sem kell tolni (engem is ezzel riogattak).

Semmi baj nem lesz, ha téged nem zavar, és nincs hátrányod belőle (pl.sex), akkor meg hagyd úgy, ahogy az Úr tervezte!

U.I.:Egy kicsi nekem is van, én egyes helyzetekben előnyét is élvezem... ;-)

2010. jan. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Kamu kérdés.
2010. jan. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kadétjelölt!



Hadd ajánljam a figyelmedbe az alábbi LINK tartalmát:


>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__5..


Amúgy ha rendesen hátrajön, az MÁR NEM nevez7ő fitymaszűkületnek, de sztem az inkább kizáró ok, ha neadjisten vizelettartási, vagy merevedési zavaraid lennének. (Előbbi azért, mert ha utcai járőrözés közben mjuk csöpög a vizeleted és az uniformod nadrágrészén ez meglátszana, utóbbi meg azért, mert az depresszióssá tesz és elveszi a figyelmed a szolgálatról, ill. szívinfarktus veszélyeztethet.)


Szóval ne aggódj iesmi miatt. Pláne, hogy a fitymaszűkület nagyon könnyen, többféle módon (akár műtét nélkül is) orvosolható (ha zavarna).


Sok sikert a pályafutásodhoz.



Üdv: EE

2010. jan. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!:) Rendesek vagytok!:)

Nem kamu kérdés! Miért lenne az???:S

2010. jan. 8. 17:51
 7/16 anonim ***** válasza:
51%

@ Uccsóelőtti

Ne beszéld rá a Kérdező(ke)t semmire! Ezt neki(k) kell magukban eldönteniük, és megoldaniuk. Ezekkel a feltűnő válaszaiddal, privizéssel mindenki előtt gyanússá teszed magad, amivel csak felháborodást váltasz ki. Csak az, és akkor privizzen, ha megalapozott, hogy a Kérdező(k)nek arra valóban szüksége van, -- itt pl. nincs, ez a kérdéskifejtéséből egyértelműen ki is derül, -- ill. tud vmi más, egyéb alternatíváról is, amivel egy VALÓS problémát többféleképpen meg is tudnának közös erővel oldani. Azonban a hozzászólásaidból ilyesmi nem érződik, ezt a többi Hozzászóló jelzi is, és én sem érzem. Szóval...

ÁLLJ LE!!!



*** *** *** *** ***

Hali ismét!


Azért hiszi a 4. kamukérdésnek, mert a kérdésednek nincs súlya a rendőri pályafutásodban. Egy esetleges fitymaszűkület simán eltörpül mjuk egy vizelettartási, vagy szívritmuszavarhoz képest, ami viszont sokkal fontosabb szerepet játszik, mint ez.

Ráadásul MÁR nem is biztos, hogy ez probléma, hiszen azt írtad, h. hátra tudod húzni, és tisztítani is, mégha csak egy picit nehezebben is. És?

Tessék rendszeresen tágítani a fitymát, recskázz nyugodtan, hosszabban, változatos tempóban, szokja csak az az izomgyűrű a fitymád végében, hogy strapálják.

Nyugodtan csináld ezt pl. fürdés közben, amikor belep a kellemes meleg víz, akkor nekünk srácoknak amúgy sincs más elfoglaltságunk a vízben, mint játszani a cerkával.

A meleg víz itt egy picit amúgy is fájdalomcsillapítóként hat, ha netán fájna, pláne, mivel felpuhítja a bőrödet meg a fitymádat, ezért könnyebb a fitymatágító gyakorlatokat fürdés közben végezni.


Nem kell ezt műteni, csak tágítsd, és akkor jó lesz! :-)

Üdv: EE

2010. jan. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen próbálom tágítani és maszturbálok is rendszeresen, csak néha bereped és onnantól kezdve egy hétig (amíg be nem gyógyul), csak óvatosan tudom végezni! Egyébként félek a hegesedéstől is, ami a berepedezések miatt alakul ki! Biztos vagyok benne, hogy szűkület, csak nem olyan vészes!
2010. jan. 10. 19:41
 9/16 anonim ***** válasza:
45%

Ou... :S

Bereped? :S

Tehát egy picit szakad, vagy mit értesz ez alatt? Helyileg hol, a fitymád melyik részén repedt be? Ez mennyire fájt? Csípett?


És ugye azt írtad, nem voltál vele dokinál...

Pedig szteroidos kenőccsel lehet könnyebben menne a dolog...

Az előbbi hozzászólásomban részletezett fürdés közbeni fitymatágítást azt fogadd meg, és ne félj! Tudom, hogy ez a mi -- srácok, -- legkényesebb pontunk, és ha történik vele vmi baj, kapásból önbizalomesés. Sztem menj el a háziorvosodhoz, és irass fel tágításhoz kenőcsöt. Azt ugyan nem tudom, hogy ő felír6ja-é de próba cseresznye.

Remélem, hogy vmit azért javul... addig is adj magadnak időt.

Ha nem javul és nagyon zavar, csak akkor lépj az urológus irányába. Egyébként meg ne félj, mert ez nem befolyásolja az esetleges rendőri pályafutásodat. :-)


Ha tudok vmit segíteni, írj bátran :-)

Üdv: EE

2010. jan. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
hát ott reped be "beszakad", ahol a szűkült gyűrű képződött, tehát a gyűrű szakad be néha egy picit és az eléggé csíp is!
2010. jan. 11. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!