Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace-n CyanogenM...

Szerelmes:D kérdése:

Samsung Galaxy Ace-n CyanogenMod 7.2-nél miért laggolnak a 3d-s játékok? Valaki segítsen mert baromira idegesít :S

Figyelt kérdés
2011. dec. 10. 14:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
valószínűleg a gyári rommal mégjobban akadnának de am nemmind1 h melyik játékról van szó de annyi biztos h az ace től ne várj csodát elég gyengusz a hardver szal örülj ha nem akad az angry birds
2011. dec. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ja, gyenge... Megnyugtatlak nem gyenge. Amúgy Raging Thunder 2, official gingerbread 2.3.4-en tökéletesen ment lagg nélkül 50-70 fpsel most meg szemlátásról tudom hogy csak 30-40 van.
2011. dec. 10. 16:35
 3/19 anonim ***** válasza:
akkor egyértelmű a válasz fut egy program aminek nem kéne és sok erőforrástot megzabál
2011. dec. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
am kíváncsiságból tölts már le egy játékot marketen fenn van azt írd be h angry bots és rögtön az elsőt szedd le(angry bots demo) kivi vok nagyon h hogy megy az ace en nekem defym van 2.3.7 el és jól megy ha nem találod meg marketen az azért van mert nem jó hozzá az ace mert pl bladen megprobáltam és nem hozta ki a market az istennek se szal nézd meg kíváncsi vagyok mert ez egy elég szép játék és az unity motort reklámozza
2011. dec. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
van egy program igen amit nem tudok bezárni sehogy se. egyébként most mondom eddig minden játék futott rajta és nem laggolt semelyik se.
2011. dec. 10. 17:50
 6/19 A kérdező kommentje:
és 3d-s játékokról van szó nem pedig angry birds félékről...
2011. dec. 10. 17:51
 7/19 A kérdező kommentje:
de kedvedért letöltöttem az angry birds riot és ami eredeti rommal akadt a reklámok miatt most megy lagg nélkül is. szóval nem értem... lehet hogy kéne rá egy új 3d driver.
2011. dec. 10. 17:54
 8/19 anonim ***** válasza:

angry bots ot töltsd le azt nézd meg hogy megy és ezn 3d-s :)

kukkold meg utána nézd meg neked hogy megy az áhított erős ace-eden

http://www.youtube.com/watch?v=bvNRBg9NLXE

2011. dec. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
meg van mi volt a problem. csupán valamiért főzött romon nem nagyon akar futni, kipróbáltam most a deadly chambers HD-t és még több fpsem volt rajta mint a gingerbread 2.3.4-esen. köszi a válaszaidat azért..
2011. dec. 10. 18:58
 10/19 anonim ***** válasza:
ami játokot mondtam azt miért nem próbálod ki? az aztán leteszteli az ace-et h. mennyirre erős a vas
2011. dec. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!