Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Idén kijött már a pollenallerg...

Idén kijött már a pollenallergiátok a parlagfűre?

Figyelt kérdés
Nekem menetrendszerint augusztus 20-án szokott kijönni nagyon durván.De azt látom a környezetembe hogy sokaknak sajnos megérkezett.Én idén kimaradtam?Vagy még reménykedhetek?

2012. aug. 17. 07:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Tegnap olvastam valamelyik lapban, hogy a parlagfű csúcsvirágzása augusztus 20-a után várható, de a tüdőgyógyász szerint már most sokan felkeresik a szakrendelést, tehát most jön még a java.

Most éppen riasztás van:

[link]

2012. aug. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Néha tüsszögök meg viszket a torkom,orrom...sok esélyem nincs arra hogy megúszom.Én minden évben írom hogy mikor jön elő.Hogy mikor múlik el ez változó.Az időjárás nagyon befolyásolja.
2012. aug. 17. 08:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy ezért vizsketett tegnap egész nap az orrom?
2012. aug. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos lehet!De ha a torkod is viszket ill a szemed esetleg a füled ,,belül" akkor több mint valószínű.Amúgy meg esetleg csak azért mert kivan száradva.
2012. aug. 17. 08:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap jött ki. Nem tudok aludni annyira érzem. Hát szedsz folyamatosan gyógyszert? Szerintem kopogd le azt hogy kimaradtál mert én is azt olvastam Aug.20-ikán lesz a pokol (parlagfű)...
2012. aug. 18. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazából kb 10 éve vagyok allergiás de nagyon erősen.Minden évben kijön aug 20-án.Most szoptatok és abban reménykedek ,hogy az immunrendszerem erősebb.Tablettát nem szedek de iszom vitamint,ami egyik évben mintha segített volna de lehet hogy csak pszichésen bíztam benne.
2012. aug. 18. 22:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Allergiások! Hogy vagytok ma? Azt is írjátok meg, az ország melyik részén laktok!
2012. aug. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én borsod megyei vagyok, de péntektől máig a balatonon voltam. Ott jött ki tegnapelőtt. Tnap semmi bajom nem volt, ma hazajöttünk és egész nap viszket az orrom, meg tüsszögök. azt hittem megúszom...:(
2012. aug. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem úgy néz ki idén nem jött ki pedig minden évben szenvedek.Az összes tablettát ,orr spray ,szemcseppet kipróbáltam semmi nem segített.Attól tartok hogy a szoptatástól erős most az immunrendszerem de jövőre sajna megint kijön.
2012. aug. 20. 23:08
 10/10 anonim válasza:
Én már hetek óta fújom az orrom, meg néha tüsszögök is. De csak ennyi, az előző években ilyenkor már sokkal rosszabbul voltam. Remélem már nem lesz rosszabb idén, lekopogom. Jó lenne megúszni ennyivel. Nem szedek gyógyszert, mert épp babát szeretnénk, de sajna több mint egy éve nem sikerül.
2012. aug. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!