Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért sírok el magam olyan...

Miért sírok el magam olyan hamar mindenen?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és már kiskorom óta olyan érzékeny típus vagyok, hogyha valaki kicsit durvábban szól vissza rám, a könnyeimmel kell megbirkózni, kisebb nagyobb sikerrel! De bármi történik érzelmi változás vagy bármi egy kisebb vita bárkivel, és a könnyeim már jönnek is és akkor megszólalni sem tudok utána! Nagymamám azt mondta hogy ne menjek orvoshoz mert nincs semmi bajom csak egyszerűen ilyen érzékeny vagyok!De ez már egyre jobban kezd idegesíteni hogy vannak helyzetek amikor meg kéne védenem magam, és egyszerűen nem bírom a könnyeim miatt!! Én arra gondolok hogy valami lelki dolog áll a háttérben, mert elég érdekes gyerekkorom volt: Apám ivott hol velünk lakott hol nem!! Anya azt mondja hogy csak azért vagyok ilyen mert kiskoromba minden meg volt engedve nekem, és azt gondolom hogy sírással mindent el tudok érni!! Pedig ez nem így van, mert igenis zavar hogy nem tudok bizonyos helyzetekben kiállni magamért, de ugyanúgy ha filmet nézek és sírnak benne akkor is rámjön úgyhogy nem értem!! Orvoshoz nem szeretnék menni mert elég gáznak találom hogy 18 évesen ilyen gondom van!! Valaki tud valami jót mondani hogy hogy tudnám ezt leküzdeni?
2012. aug. 17. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Baj van a kicsi agyacskáddal.
2012. aug. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
menj el pszichológushoz nyugodtan, hátha kiderül mitől van. Vannak érzékeny emberek, de ennyire talán nem. Ha zavar, akkor meg főleg érdemes megkérdezni valami hozzáértőt
2012. aug. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27 vagyok, nekem is ez a gondom, még nem jutott eszembe, hogy orvoshoz forduljak, de szerintem nem hülyeség, szerintem lelki okok lehetnek a háttérben.
2012. aug. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem is lelki dolog válthatja ki belőlem ezt a viselkedési formát,nem is lenne baj hogy érzékenyebb típus vagyok, csak azért ennyire nem jó!!
2012. aug. 17. 12:13
 5/5 anonim válasza:

Szia. enis mindenen elsirom magam.. sokszor engem is bánt.. de jó amíg érzékeny vagy..

14/l

2012. szept. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!