Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2 nap alvás nélkül?

2 nap alvás nélkül?

Figyelt kérdés

Már 2 órája próbálok elaludni de nem tudok..Persze napközben simán elalszok 5 órára is..

Próbálok még elaludni de,napközben nem fogok tudni mert dolgom lesz.15


2012. aug. 18. 01:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2012. aug. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mennyit fúszodtok egy nap?:)
2012. aug. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ja igen,bocs elfelejtettem feltenni a kérdést.

A kérdés az hogy : lehet-e a következménye?Halucinációról tudok de hány óra alvás után következik be?

2012. aug. 18. 02:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Két napot ki lehet bírni, már voltam fent annyit, nem lett semmi bajom, csak iszonyú fáradt meg nyűgös voltam már a vége felé. :)
2012. aug. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kösz!Amúgy én is voltam úgy két napot hogy 2 órát aludtam utána megittam egy kávét megvoltam 4 óráig,aztán olyan álmos voltam,hogy állva is eltudtam volna aludni!
2012. aug. 18. 02:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 1.5 nap után átlendülök a holtponton, onnantól tökmindegy. Egyszer 4 napig voltam fent, mikor egy vizsgára készültem - és a vizsga után még belefért egy randi is. :D
2012. aug. 18. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, és mindezt energiaital és/vagy kávé nélkül.
2012. aug. 18. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem túl egészséges, de hallucinálni nem fogsz. Azért amint teheted, pihenj le pár órára.
2012. aug. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!