Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik olyan gyógyszer, ami...

Létezik olyan gyógyszer, ami blokkolja a nevetésreceptort?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy úgy érzékeljem a poént, hogy ne váltson ki nevetőingert.

#gyógyszer #nevetés #nevetésgátló
2012. aug. 18. 10:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Patkányméreg. :D Tuti nem fogsz nevetgélni.
2012. aug. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%
:DDDD
2012. aug. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem, hogy itt nem lehet úgy kérdéseket feltenni, hogy NORMÁLIS VÁLASZT kapjon rá az ember. :((((
2012. aug. 18. 11:16
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudok ilyenről,de elárulod,miért nem akarsz nevetni? Én inkább olyan gyogyszert keresnék ami megnevettet :)
2012. aug. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azért, mert olyan vagyok, mint egy tejbetök. Állandóan cikiznek és én is cikinek érzem, hogy még a saját poénjaimon is röhögök. Ilyenkor meg kiül a vigyor az arcomra és csak tudatosan tudok visszatérni pókerarcra, de addigra már késő.
2012. aug. 20. 03:03
 6/14 anonim ***** válasza:
Örülj,hogy jó kedélyű vagy a sok,talán még önmagát is utáló,morcos idióta helyett. :)
2012. aug. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen. Egy vigyorgó pasi rohadtul férfias tud lenni a lányok szemében. :(((
2012. aug. 20. 10:45
 8/14 anonim ***** válasza:
És szerinted attól leszel férfias,ha olyan vagy,mint egy komornyik? :) Jó kedélyű vagy?Szeretsz nevetni? Ilyen vagy és kész,nem kell senkinek a kedvéért másnak mutatnod magad.Úgyis megtalálod a párod aki pont ezt szereti benned.Nem lehetünk egyformák és nem is kell annak lennünk.
2012. aug. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem. Attól leszek férfias, ha nem vagyok vigyori gyuri, aki sokszor a saját poénjain is nevet. Ha kontrollálni tudom a nevetést, mert megjátszani meg tudom, hogy nevetek, de elfojtani sokkal nehezebb, ha elfog az inger. Ráadásul ilyenkor felszabadulok, oldódnak a gátlásaim és ez okozza a vesztem. Teljesen lejáratom magam és innentől a társaság bohócának vagy Humor Heroldjának tart mindenki, majd összejön a pókerarcú férfias sráccal.
2012. aug. 20. 21:55
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor gondolj erre,amit utoljára írtál.Gyógyszerezni meg ha van is rá,hülyeség.
2012. aug. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!