Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől gennyesednek a sebeim?

Mitől gennyesednek a sebeim?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hete kezdődött, fürödni voltunk egy tóban, ahol valahogy megütöttem a lábujjam. Elkezdett gennyezni és mára már madj leesik a köröm, de a seb mé mindig megvan és gennyezik. A lényeg az, hogy azóta akár hol megvágtam magam, nem gyógyul be, hanem csak gennyezik. Mutatóujjamba kb. 1 hete szálka ment a körömnél, kihúztam, e mivel elég mélyen belement ..mély seb lett, ami látszatát se mutatja annak, hogy gyógyulna, ugyan oylan és csak gennyedzik. Térdemen is van egy seb, ami szintén nem akar begyógyulni. Több féle kenőcsöt is kipróbáltam ár, de semmi... szerintetek mi lehet? Talán valami vírus?

2012. aug. 18. 18:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ilyesmivel nem lenne célszerű elmenni orvoshoz, mielőtt teljesen elfertőződsz?
2012. aug. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!