Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Frissen műtött sebre ha Aloe...

Frissen műtött sebre ha Aloe Vera First spray-t fújok, azzal ártok neki?

Figyelt kérdés
Az orvos azt kérte, hogy varratszedésig ne érje se víz se semmi, de talán az aloe vera nem lenne rá rossz hatással. Nem feláztatni akarom természetesen, csak a napi tapaszcserénél egyet ráfújnék. Nem vagyok hülye, értem, hogy a doktor mit kér, de ezeket csak azért kéri, hogy el ne fertőződjön a seb. De az aloe vera sparytől csak nem fertőződne el...nektek erről mi a véleményetek?

2012. aug. 18. 23:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha van First-öd akkor nyilván kapcsolatba tudsz kerülni FLPs orvossal is. Tőle kérj tanácsot, hogy lehet-e.

Vagy nézz meg egy friss (idei, vagy tavalyi) FLP újságot benne van legalább öt orvos telefonszáma. Készséggel segítenek.

2012. aug. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Rendszeres használója vagyok az aloe firstnek és a zöld krémnek és bátran ajánlom mindenféle sebre.Nagyon meggyorsítja a sebgyógyulást, és kivédi az elfertőződést.Ha mégis tartasz tőle, azt javaslom hogy az első napokban legalább a sebed közvetlen környékét permetezd be vele.Itt egy páran leírják a tapasztalatukat, olvasd el: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..
2012. aug. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!