Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a térdemnek/lába...

Mi baja lehet a térdemnek/lábamnak? 14/l

Figyelt kérdés

Decemberben kezdődött..fagyott volt a talaj..ahogy ugrottam le a lóról rosszul érkeztem és (szerintem) meghúzódhatott az izom. Januártól kaptunk egy új tesi tanárt (elég komoly tornász volt, amíg nem jelentkeztek a kereszt ínszalag problémái, de ez most mind1) szóval Ő komolyan megdolgoztat(ott) minket. Egy gyakorlat során úgy érkeztem le hogy a térdem teljesen kifordult.. 4napra elmentünk a balesetire.. ott kb. le sz**ák a fejünket.. a röntgen szerint csak zúzódás. A tanár szerint elmozdult a kereszt ín szalagom.. pihentettem fásliztam.. de közben jártam sport körre táncolni lovagolni plusz az itthoni edzések. (sportmániás vagyok..pontosabban sajnos csak voltam) az iskola utolsó két hetében gyakorlatilag járni alig tudtam.. most augusztus második hetében vissza tért a nagyon erős (gondolom mert abba hagytam a fáslizást) fájdalom és e mellé még az alsó lábszáram "elől" szóval menet irányba zsibbad.. nem is érzem ..azt mondták a barátaim ha nem megyek orvoshoz elvisznek.. (utálok dokihoz járni..)de elhatároztam magam hogy elmegyek egy magánrendelésre.. most anyum halasztgatja.. nem fogom bírni azt már most tudom.

Nem tudok semmilyen komoly fizikai megterhelést végezni.. nem futottam már május óta.. biciklit tekerni se nagyon tudok.. a lovaglás az egyetlen amit birok.. illetve a tánc.. azt mindenképp csinálom, mert imádom!! Az estére algo pyrinel készülök.. másképp nem tudok el aludni.


Két kérdésem van:

1. Mi lehet a baj?

2.Hogy magyarázzam meg anyának hogy tényleg dokihoz kéne menni?



2012. aug. 19. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
14 évesen egyedül is elmehetsz a háziorvosodhoz, és ő ad beutalót.
2012. aug. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Voltunk már. Az ilyen kórházi izébe nem akarok megint menni.. gyakorlatilag egy hely van a közelbe.. ott voltunk.. le se sz**ak.. ezért lenne egy magándoki.. ő meg nem ingyen van.
2012. aug. 19. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!