Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen hatékony és mennyire...

Milyen hatékony és mennyire káros a végleges lézeres szőrtelenítés?

Figyelt kérdés
kb 7 évig tart tudtommal. nem káros a bőrnek? mellékhatások vannak-e. személyes tapasztalatok vannak?

2012. júl. 31. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem ha ez tényleg működne, és rendesen hatna, akkor minden nő oda rohangálna, hiszen kinek hiányzik a szőrtelenítéssel járó macera?
2012. júl. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezt mind értem. itt az ár miatt gondolom nem rohangálnak annyira .
2012. aug. 3. 12:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy hónalj szőrtelenítés 10 ezer kb és ez csak egy alkalom. Kell vagy 4-5 legalább. Ez megmagyarázza, hogy miért nem rohan mindenki. Egyébként én is ősszel készülök kipróbálni, először hónaljon és utána meglátjuk, ha hatásos.

Annyit mondott a kozmetikus, aki végzi, hogy utána nem érheti nap az egész bőrfelületet, ezért olyan helyen ne csináltassam, akik vállalják nyáron is. Érzékeny, sérülékeny lesz tőle a felület, de ez csak átmeneti. Ha lesz tapasztalatom, feltétlenül megosztom. Sok jót olvastam róla, de igazából én annak is örülnék ha csak jócskán megritkulna.

2012. aug. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi utolsó kommentelő a választ. azt mondod ideiglenesen nem szabad érnie nap a szőrtelenített bőrfelületet? remélem leírod a tapasztalataid, kíváncsi vagyok mennyire hatékony. köszi :)
2012. aug. 31. 09:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mennyire aktuális még a kérdés..én úgy tudom, hogy azért nem érheti nap a kezelt testrészt, mert egy lebarnult bőr könnyebben "megég". Egyébként szerintem ezt így nem lehet kikötni, hogy olyan helyre ne menjen senki, akik nyáron is vállalnak, mert ezt ők elmondják, hogy nem érhet nap, ezek után csak tudod, hogy mehetsz vagy nem.

Én is nyáron jártam, mert tudtam, hogy nem fogok napozni. ettől ők még tök rendesen megcsinálták.

2013. febr. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem :) és mik a tapasztalataid? hatásos, és tényleg végleges ? vagy ha ideiglenes, hány évig tartós a dolog?
2013. febr. 18. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!