Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meghal (hat) ok, ha átszúrom...

Meghal (hat) ok, ha átszúrom magamnak a nyelvem?

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
akár azis megeshet ha elrontasz vmit és nem lépnek közbe
2009. júl. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

A nyelv nem létfontosságú szerv, viszont a különböző fertőzésekbe, mérgező anyagokba belehalhatsz, igen.

Minek akarod szúrkálni a nyelved? Bár nem vagyok a piercing híve (utálom, butának, kényelmetlennek, szarnak találom), ha mégis ilyenre akarsz vetemedni, akkor keress meg egy "szakembert", aki, bár valószínűleg maga sem sokat ért az egészségügyi részéhez, akárcsak a legtöbb piercinges, de legalább van tapasztalata benne.

2009. júl. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akár. De szerintem ne csinálj ilyet. El is fertőződhet, az pedig nem kellemes. :)
2009. júl. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat. Sőt, akkor is meghalhatsz ha meg akarod műteni magadat. Nem véletlenül szokták profik csinálni az ilyesmit.
2009. júl. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Vagy ha rossz helyen szúrod,egy életre elmehet az ízérzékelésed...na akkor inkább a halál...


Bízd szakemberre!

2009. júl. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

IGEN! meghalhatsz, mert a nyelvben is fut egy nagy ér, és ha eltalálod ideje sem lesz a mentőknek odaérni, azonkívül feldagadhat (fel is szokott ha szakember végzi is) és megfulladhatsz tőle, enni sem tudsz, ha rosszul szúrt, valamint az ízlelésedet is elveszítheted!

van még kedved hozzá?

2009. júl. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
91%
Ha piercinget akarsz, akkor SZAKEMBER !!!!!! Nekem állban van , nem tartott tovább 2 percnél az egész szúrással, behelyezéssel együtt, az mondjuk igaz, hogy fájt,de megérte ! Az ára sem horrorisztikus, nekem 1500 volt, vittem a piercinget.Otthon ne kísérletezz, fertőzésveszély, szaktudás hiánya, stb., stb. .....
2009. júl. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Dugd már ki a nyelved a tükör felé.Szerinted mitől piros??A sűrű érhálózattól.Ha nem jó helyen szúrod meg 2 perc alatt elvérzel.Hogy lehet ilyet kitalálni??
2009. júl. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!