Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van állandóan iszonyú...

Miért van állandóan iszonyú lelki-ismeretfurdalásom, ha veszek magamnak valamit?

Figyelt kérdés

Ma például vettem egy Gas farmert, fél árban volt, tökre megérte, de mégis olyan rosszul érzem magam....


Elég gyakran vásárolok amúgy. Ezért is k*rva sz*rul érzem magam, de mégis muszájnak érzem, mert enélkül meg aztán nem is tudom mit tudnék kezdeni magammal....


2011. okt. 6. 19:08
 1/3 anonim válasza:
Add nekem akkor jobban fogod érezni magad.
2011. okt. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
El kell tudni dönteni, miaz ami fontos, szükséges, mi az ami még belefér, mert megengedheted magadnak, és mi az ami fölösleges pazarlás. Van amikor az ilyen vásárlási mánia lelki problémára vezethető vissza. Az első két variáció nem jár lelkiismeret furdalással, a második kettő igen.
2011. okt. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keressél valami "magasabb rendű" elfoglaltságot,pl:mélyülj el a buddhizmusban:D
2011. okt. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!