Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet belülről elérni...

Hogyan lehet belülről elérni a szép bőrt?

Figyelt kérdés

Jelenleg nagyon furcsa a bőröm (22 fiú vagyok)foltos, a pórusaim megnagyobbodtak, a pórusok közepén barna pöttyök vannak, a szemem alatti terület kicsit zöldes, az arcom, orrom pirosas, az egész bőr nagyon enyhén ragyás, és a gyulladt pattanások helyén még sokáig vörös marad a bőr.


Nem olyan vészes a helyzet messziről, de azért közelről igen szembetűnő, és betegnek tűnő arcom van.


Vitamint szedek, viszont nem eszem eleget (sajnos..... nagyon durva de nincs pénzünk elég kajára.... szerintem sokak kerültek most hasonló helyzetbe) illetve szerintem nem is iszom eleget. Biztos, hoyg ezt a problémát nem krémekkel kéne orvosolni, hanem valahogy másképp.


Szóval, tanácsok? Esetleg a rendszeres sport javítja a fej vérkeringését ezáltal a szem-bőr, haj megjelenését is? Mert most azzla is leálltam. Sokat számít a rendszeresen mosott tiszta ágynemű és a pormentes, tiszta környezet?



2012. aug. 23. 09:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Ami "belülről" segíthet a bőrödön: minél több folyadék, napi 2-2,5 literig meg se állj:)

Ásványvíz lenne a legjobb, de ha az nem fér bele az anyagi keretbe, sima csapvíz is jó.

Próbálj meg minél több zöldséget és gyümölcsöt enni, és kerüld az olyan kajákat, amikbe sok a tartósító-szinező szer.

Nekem ezek beváltak, bár arra nehezen tudok odafigyelni, hogy rendesen igyak.

És utolsó mondatodra válaszolva: gondolom az is segíthet, én az arcom külön kis törölközőbe szoktam megtörölni.

2012. aug. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!