Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az normális ha vérvétel után...

Az normális ha vérvétel után majdnem elájultam és hánytam is?

Figyelt kérdés
kb 10 percel utána
2012. aug. 24. 21:26
 1/3 poiu ***** válasza:
Nem átlagos. Annyi vér, amennyit levetted, nem hiányzik a szervezetednek. Lelki ok? Féltél vagy utáltad?
2012. aug. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tini koromban én is voltam így többször. Elindultam hazafelé, és lassan elborult előttem a világ, bementem a vécébe, és ott öklendezés és hasmenés egyszerre. Hányni persze nem tudtam, hisz éhgyomorra kell vérvételre menni.Ott szenvedtem mindig vagy félóráig, közben elöntött a víz, mintha lezuhanyoztam volna. Aztán jobban lettem, csak hidegrázás, gyengeség és fejfájás maradt utána.

Miután ez volt háromszor, negyedszer már egyenesen a vécébe mentem, leültem, és vártam a rohamot, de nem jött. Utána mindig azt csináltam, hogy nem indultam haza egyből, hanem félórát ücsörögtem előbb, és akkor nem volt semi gubanc.

2012. aug. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem féltem egyáltalán nem is volt semmi baj csak amikor elkezdtünk sétálni akkor letem hirtelen rosszul
2012. aug. 28. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!