Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez betegség jele...

Szerintetek ez betegség jele lehet? És ha igen melyik betegség?

Figyelt kérdés

Az arcomon, a szám körül vettem észre hogy sárgás a böröm.

Van egy sárgás, vékony csik a az alsó számperem alatt (párhuzamosan) és az orom és szám között pedig két sárga csik, amitöl olyan mintha bajuszom volna. És a szemeim olyanok mintha táskásak lennének, de nem táskák hanem ugyanilyen szinü sárga folt. És honapok alatt sem mult el. Ez minek a jele??



2012. aug. 24. 21:30
 1/5 poiu ***** válasza:
A szemed fehérje alul nem sárgás?
2012. aug. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem, teljesen fehér és sosem volt sárgás
2012. aug. 24. 21:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ujjak cigitől szoktak megsárgulni. De az arcon? Talán a máj okozhat ilyen tüneteket, de igen, akkor a sárgaság a szemed alatt látszódna a legjobban.Az is lehet, hogy vérszegény vagy, esetleg nem iszol eleget, és a vízhiányos bőr elvékonyodva sárgának hat. Sajnálom, más ötletem nincs.
2012. aug. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam én is a vérszegénységre ugyhogz most utánaolvasok.Amugy egyáltalán nem cigizek és inni is nagyon sokat iszom, úgy 3-4 litret minden nap
2012. aug. 24. 21:58
 5/5 A kérdező kommentje:
De azért köszi :)
2012. aug. 24. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!