Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normálisak az emberek?

Normálisak az emberek?

Figyelt kérdés

Folyamatosan olvasom a kérdéseket,de elkeserítő.

Felfoghatatlan,hogy olyan kérdéseket tesznek fel,amit eleve ilyen

Hőségben normális ember nem csinál.

Pl."jó lesz így?napi 1-2 óra intenzív torna,csak diéta+még futok mellette."

Vagy "hány órát egészséges szaunázni?"

Kérdem én: ebben a kánikulában???

Az orvosok azt javasolják,aki csak teheti pihenjen a hűvös szobában...

És akkor állítom,a diétás kérdésük után azonnal rohannak az egészség rovatba,mert itt szúr,meg ott fáj,meg nemtudom mi van velem.

Ennyire hiú és balga nem lehet az emberiség.

Ti hogy látjátok?


2012. aug. 24. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
45%

Az, hogy most írják ki a kérdést, még nem jelenti azt, hogy aktuális is az életükben.

Sokan tervezik a diétát, a méregtelenítést, aztán jobb esetben 2 éven belül megcsinálja, de van, hogy talán sohasem.

2012. aug. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 poiu ***** válasza:
Én úgy látom, hogy egy életünk van, amiben nem lehet mindent kikísérletezni. Erre hajlasz, vagy arra. Az orvosok sajnos gyakran csak közhelyeket mondanak. A szauna max 15 perc, ott is van a homokóra mindenhol. De pl. szerintem 15 perc szauna jót tesz a kánikulában (ahogy a forró tea is). Nem az emberekkel van baj, hanem velünk, akik rossz tanácsokat adunk... Pihenés a hűvös szobában: átvészlés. Kocogás 40 fokos hőségben: edzés. Hol az igazság?
2012. aug. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
42%
A kérdésre válaszolva, nem, a legtöbbjük, még véletlenül sem az. Ez ellen nem tudsz tenni és nem is érdemes, törődj bele és ne hőbörögj!
2012. aug. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!