Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Guggolásnál és térdelésnél...

Guggolásnál és térdelésnél hihetetlen módon fáj a térdem, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Amikor említett mozdulatokat csinálom az egész térdembe szúró fájdalom üt be és már nagyon régóta van ez így.Szedek porcerősítőt de az sem segít!

2012. aug. 25. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Távdiagnosztizáló képességemmel megállapítom, hogy a leghelyesebb lenne orvoshoz menned. Ha az orvos nem tud semmi okosat mondani, akkor mi se fogunk tudni.
2012. aug. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pedig vagy a porccal vagy az ízületeiddel lesznek gondok.
2012. aug. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál 2 szer is de nem tudott semmi okosat mondani.Azért köszi a válaszokat!!:) Már nagyon kéne az egészség,ez az egész elcseszi az életemet! :/
2012. aug. 25. 12:06
 4/5 anonim válasza:
megtudtad h mi a bajod nekem is hasonló problémáim vannak :((
2012. szept. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor próbálkozz meg nála: Dr. Knoll Zsolt. Sérült térdű biciklistákat szoktak hozzá küldeni, ha más nem tudta meggyógyítani őket. Állítólag nagyon ért hozzá. (Mondjuk lehet, hogy magánorvos és fizetős, szerencsére nekem még nem volt ilyesmire szükségem.)
2012. szept. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!