Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek volt...

Van itt olyan, akinek volt valamie daganata, rákja, vagy valameik ismerőse, és meggyogyult, vagy sajnos nem?

Figyelt kérdés

esetleg tud valaki blogokat amit rákos emberek vezettek- vezetnek?

tudom eléggé magánügy és furán hangzik....de épp a nagy regényem egyik szereplőjéhez kéne, információszerzésnek...


2012. aug. 26. 18:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem két rokonom halt meg 3 hónap eltéréssel. Apa és fia. És sajnos az a nagy magyar valóság, hogy amíg végső kétségbeesésükben egy pénzes rokonhoz nem fordultak, aki vastag borítékkal a kezében ment be a dokihoz, addig gyakorlatilag senki nem foglalkozott a fiatalabbikkal. Pedig csak 35 éves volt, két gyerekkel, diagnosztizált agydaganattal.

Utána már megkapta a megfelelő kezelést, bár sajnos nem élte túl.

Tisztelet a kivételnek. Sok nagyszerű egészségügyisről olvasni, de ilyenek is akadnak.

2012. aug. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Itt a történet:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egeszsegugyi-ellatas..

Sokat kellett biztatnom szegény lányt, hogy végül megmenthesse az édesanyja életét.

2012. aug. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Kedves kérdező! nekem egy hónapja volt a műtétem, nagyon rossz helyen volt a daganat már a 2. ugyanis 9 éve szintén itt volt. De 9 éve is, és most is ittvagyok műtét után szinte semmi problémával ez az ügyes orvosomnak aki már professzor köszönhető, és a többi orvosnak aki részt vett a műtéten. ( nekem szerencsére soha nem volt kemos kezelésem ) Figyelmedbe ajánlom ezt a cikket : [link]
2012. szept. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Tisztelt Kérdező! Az én családomban kb. 80%-os a daganatos betegek. Bátyám 26 évesen halt meg, anyukámat kellene műteni a tatám a mamám tüdőrákban haltak meg és én hát igen én se maradok ki a sorból október elején műtenek porcdaganattal. Ha kérdésed van szívesen válaszolok.
2012. szept. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!