Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek volt...

Van itt olyan, akinek volt valamie daganata, rákja, vagy valameik ismerőse, és meggyogyult, vagy sajnos nem?

Figyelt kérdés

esetleg tud valaki blogokat amit rákos emberek vezettek- vezetnek?

tudom eléggé magánügy és furán hangzik....de épp a nagy regényem egyik szereplőjéhez kéne, információszerzésnek...


2012. aug. 26. 18:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
És ha találsz ilyet,mit akarsz megtudni?
2012. aug. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mit akarsz tudni?


(addig nem mondok semmit amíg le ne írod helyesen ezt: "valameik")

2012. aug. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

ilyen kis dologért is gondoltam, valami mindjárt belém köt:)

hát daganat, rák konkrétan, az mindegy, hogy milyen...

tapasztalat, a kórházban, vagy ottho, felépül e vagy sem, mit érzett közben, stb...

2012. aug. 26. 21:14
 4/14 anonim ***** válasza:
40%
Én túléltem.... De látom mások nyomorából akarsz viccet űzni egy "regénnyel" vagy profitálni. Kívánom legyen benne részed és azt megírhatod.
2012. aug. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

NA IDEFIGYELJ KEDVES ELŐZŐ VÁLASZOLÓ!

GONDOLOM MEGÉRDEMELTED AZ ÉLETTŐL HOGY AZT KAPTAD HA ILYEN UNDORITÓ GONOSZ EMBER VAGY!!!!!:)))

HOGY MÁS IDEGEN EMBERNEK, AKI JÓT AKAR, KÍVÁNSZ ROSSZAT... ILYEN GONOSZ EMBERT MÉG NEM LÁTTAM.

REGÉNYT ÍROK IGEN AMIBEN EGY ILYEN EMBER SZEREPEL DE A REGÉNYT ÉPP AZÉRT ÍROM, MERT HAPPY END A VÉGE ÉS SEGÍTENI AKAROK A TÖRTÉNET ÁLTAL AZ ILYEN BETEG EMBEREKEN, ÉS EGY SZÓVAL SEM MONDTAM HOGY VICCET ŰZÖK!

MOST NAGYON ELKÜLDENÉLEK MELEGEBB ÉGHAJLATRA, MERT ILYEN GONOSZ ÉS GERINCTELEN EMBERT ÉN MÉG NEM LÁTTAM, HOGY PONT HOGY JÓT AKAROK, SEGÍTENI , MINDENHOGY TÁMOGATOM ŐKET MÁSSAL IS, ÉS TE ISMERETLENÜL ITT ELKEZDESZ PATTOGNI NEKEM. GONDOLOM EGY MEGKESEREDETT SZÁNALMAS KIS GONOSZ EMBERKE LEHETSZ HA ILYENEKET KIVÁNSZ ÉS IROGATSZ OK NÉLKÜL AZ EMBEREKNEK:))

2012. aug. 26. 21:57
 6/14 A kérdező kommentje:
NEM A PROFITRÓL VAN ITT SZÓ, HANEM SEGÍTENI AKAROK, BIZTATNI EMBEREKET A KÖNYVEL, ÉS CSAK KIIRTAM EGY ILYEN KIS KÉRDÉST, ERRE HIHETETLEN MÓDON KIVÁNSZ NEKEM ROSSZAT, MIKÖZBEN SEMMIT NEM TUDSZ RÓLAM ÉS A SZÁNDÉKAIMRÓL...KICSIT DURVA VAGY:))
2012. aug. 26. 21:58
 7/14 A kérdező kommentje:
KIKÉREM MAGAMNAK, HOGY VALAMI ILYET MONDJON RÓLAM MAJD ROSSZAT KIVÁNJON... HA LETT VOLNA NEKED IGAZÁBÓL AKKOR NEM KIVÁNNÁD EZT SENKINEK, FŐLEG NEM DOBÁLÓZNÁL CSAK ÚGY VELE, ANNAK , AKI ÉPPEN JÓT AKAR!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. aug. 26. 22:04
 8/14 A kérdező kommentje:
amúgy a valamie- szót elírtam...
2012. aug. 26. 22:17
 9/14 anonim ***** válasza:

Én az első válaszoló vagyok,és nem azonos a másodikkal, bár a %-unk ugyan az.

Felháborító,amit a másik írt.Ilyet még viccből sem kívánunk senkinek sem.

Én egy mellrákon vagyon túl 3 éve.Igen meg lehet gyógyulni,bár eszméletlen nehéz a kemót a sugárterápiát, a mintavételeket ,a műtétet túlélni.

De lehet.

2012. aug. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

huuu,gratulálok, hogy sikerült, biztos nagyon nehéz lehetett!

igen épp ezért húztam fel az előbb kicsit túlságosan magam,mer ilyennel dobálózott miközben semmi rossz szándékom nincs, sőt...

2012. aug. 26. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!