Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok reggel rosszul?

Miért vagyok reggel rosszul?

Figyelt kérdés
Hasimotom van (pajzsmirigy gyulladás )és alulműködik rendesen ... Ez picit megemeli az inzulint plussz túlsúlyos vagyok rendesen ! Egy vetélés után derült ki ami mellesleg lombik volt ,hogy az inzulin mellett valami más is gond ! Endokrinológusi vizsgálat után kaptam Byettát 10 mcg és Merckformint Xr 750 -eset ,ezeket kell szednem illetve szúrnom ! A gondom az ,hogy miután beveszem és beszúrom a reggeli adagot kis idő múlva gyengének érzem magam és szédülök hiába eszem ! 1 hete szedem az orvosságokat !
2012. aug. 26. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom a gyógyszer teszi. A túlsúly sem jó, meg amiket leírtál sem nagyon...Olvasd el a gyógyszereid leírását, milyen tünet számít normálisnak, és mikor kell orvosnak szólni?
2012. aug. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 poiu ***** válasza:

Ezt nem értem. Miért nem kapsz semmit a pajzsmirigy problémádra? A két gyógyszer amit szedsz leviheti a vércukor szintet. A tüneteid erre utalnak. Az evés nem segít, kis tejet vagy cukros vizet próbálj inni. Beszélj az orvossal. Hosszabb távon muszáj lefogynod, mert jön az inzulin szuri. Az Atkins étrendet neked találták ki. Erről is kéne beszélned az orvossal, mert ha kiiktatod a gyors szénhidrátokat fogyni kezdesz és vszínűleg elhagyhatod a gyógyszereket. Nézesd meg, nem vagy-e glutén érzékeny. Az autoimmun betegségnek sok oka lehet, a coeliákiát egyszerű tesztelni, miért ne tennéd.

Ne add föl.

2012. aug. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
L- Thyroxint is szedek !
2012. aug. 28. 13:12
 4/4 poiu ***** válasza:
Akkor OK.
2012. aug. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!