Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 26éves vagyok régóta kopaszodo...

26éves vagyok régóta kopaszodok, már nagyon kihullott a hajam, van olyan szer vagy bármi amitől még vissza nőne egyáltalán?

Figyelt kérdés

2012. aug. 27. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hajbeültetés, más nincs.
2012. aug. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 poiu ***** válasza:
Férfi típusú kopaszodás? Homlok két oldalán, aztán összeér stb. vagy egyenletesen tűnik el a hajad? Az első esetre nem tudom, itt felírják-e erre a célra, az orvos megmondja: Finasterid. (Gátolja a tesztoszteron átalakítását.) Ha egyenletesen hullik, lehet vitaminhiányod.
2012. aug. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mennyire okos amit írni fogok, de nekem van egy ismerősöm, ugyanez a problémája, bár neki csak a homlokánál hullott ki a haja. Van egy olyan sampon, ami elvileg visszanöveszti, ő is használta és már több haja van mint volt, és oda is kezdett nőni neki, ahonnan kihullott, bár még azt mondta, nem olyan látható az eredmény, de ő a tükörben már látja. Mondjuk nem is találkoztunk, tehát nem tudok nagyon nyilatkozni, bánfi sampont és hajszeszt használ. Próbáld ki hátha beválik
2012. aug. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi,hát nekem kihullott már középen teljesen,2oldalt meg hátul van csak hajam.
2012. aug. 28. 02:06
 5/5 Zora242 ***** válasza:
Akkor neked tényleg csak a hajátültetés jöhet szóba. Ha ráveszed magad nézz körül alaposan a klinikák között. A hajszeszek, samponok, tabletták a meglévő hajszálakat erősítik, nem pedig újranövesztik!
2012. aug. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!