Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehetnek batrabb es...

Hogy lehetnek batrabb es nyugodtabb?

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 07:30
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem is van hasonlo bajom. ha valami olyan tortenik aminek jelentosege van, akkor indokolatlanul elkezd a szivem gyorsabban verni es fizikailag vagyok ideges, sokszor nem is szellemileg. en elkezdek ilyenkor lassan mely levegoket venni mintha nyugodt lennek, mondogatom magamnak hogy tulreagalom, akarmi is van, meg kenyszeritem magam h lassabban beszeljek/mozogjak. nekem mukodik ez. de ha te nem igy vagy izgulos akkor sajnalom, majd megmondja mas a tutit :D
2012. aug. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az apam piacon dolgozik es meg akar tanitani engem is piacozni .Es ha nalam jon egy ember kerdezni valamit oszevisza beszelek az nyugtalansagtol es nem ertik mit mondok.Hogy lehet segiteni? Esetleg valami gyogyszer?
2012. aug. 28. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!