Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy hete vizelésnél a hugycsöv...

VTB kérdése:

Egy hete vizelésnél a hugycsövemben csípő, kaparó érzésem van. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nem az egész hugycsőben érzem hanem csak a végében. Nemi életet a tünet előtt kb 1 hónapja nem éltem. Kicsit meg vagyok ijedve mert a higiéniára mindig is oda figyeltem. Ha tud nekem valaki hasznos tanácsot adni az itthoni kezelésére azt nagyon megköszönném. (canesten, antibakteriális tusfürdő stb.?)

2012. aug. 30. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
felfázás lehet szükságes: antibioutikumos kezelés
2012. aug. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

orvos.

Vigyél vizeletet mindenképp,ezzel megelőzöd hogy ott kelljen pisilned, kapsz antibiotikumot és 1 hét alatt rendbejössz.

Ezzel ne kísérletezz otthon,főleg ne halogasd,volt már 40 fokos lázam ez miatt nem kellemes.

2012. aug. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem ártana elmenned urológiára. Ott megvizsgálnák a vizeletedet, el tudnák küldeni tenyésztésre és ott kiderülne, hogy van-e valami kórokozó a vizeletben, ami okozhatja a panaszokat. És ha igen, akkor kapnál rá gyógyszert. Ha baktérium van benne, akkor azt nem hiszem, hogy házilag meg tudnád gyógyítani, mert antibiotikumot szoktak rá felírni.

De akár lehet bármi. Jobb felkeresni vele egy szakorvost.

2012. aug. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Házi gyógymód ez esetben nem hatásos... Ha húgyúti fertőzés, akkor orvos, labor, antibiotikum. Házilag pluszba esetleg vörösáfonya szirup, ami patikában kapható. De lehet nem i betegség is, mondjuk tripper tipikus tünete is ez... Az egy hónaptól függetlenül simán lehet!! A tünetek akkor is enyhülhetnek idővel, ha esetleg ilyen bajod van, a fertőzés krónikussá válik, másokat is megfertőzöl, időnként fellángol...veszélyes, és kínos is. menj orvoshoz!
2012. aug. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Verd ki! És mosd meg!
2016. máj. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!