Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Páromnak tegnap este óta...

Páromnak tegnap este óta szúró illetve tompa nyomás szerű érzése van a szív környékén. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

2012. aug. 31. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Elsőre angina, el kéne menni kardiológushoz, de legalább háziorvos. Ha légzéshez köze van, akkor beakadt egy idegszál, a szív eredetű fájdalomnak nincs köze a légzéshez.
2012. aug. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincs köze a légzéshez.
2012. aug. 31. 10:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor legalább egy EKG a háziorvosnál, de legjobb lenne azonnal menni a kardiológiára, igazából bármi lehet.
2012. aug. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem verejtékezik, nem sugárzik ki a fájdalom sehova sem, és nem úgy néz ki mint akinek halálfélelme van. Mondjuk be van tojva és nem gyújtott rá.
2012. aug. 31. 10:58
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. aug. 31. 11:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Az anginánál nem verejtékezik és nem sugárzik a fájdalom, háziorvosnál tudnak a nyelve alá fújni glicerint, ha arra enyhül, akkor koszorúér-szűkület.
2012. aug. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Megyünk a kardiológiára. Köszönöm a segítséget.
2012. aug. 31. 11:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy baromira egyszerű problémám van, ami a doki szerint bárkinek lehet. Az egyik billentyűm nyúlva záródik. Szerinte ez is okozhat olykor szívdobogás érzést, szúrást. (Szokott is) Tehát nem kell rögtön temetni, de azért ajánlatos orvoshoz menni.
2012. aug. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Most értünk haza egy órája...

Köszönöm a hozzászólásokat. Minden eredmény negatív lett, (EKG 4szer, mellkasi Röntgen, vérteszt) valószínűleg attól volt, hogy megemelte magát tegnap. :)

2012. aug. 31. 22:25
 10/10 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt, csak én a rotációs kapát akartam beindítani, csak nem akarta az igazságot és fél órán keresztül rángattam, utána éreztem én is hasonlót. Ettől függetlenül jobb félni, mint megijedni.
2012. szept. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!