Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kiderült, hogy gerincsérvem...

Kiderült, hogy gerincsérvem van, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
8-10 mm-es a sérv a lelet alapján. Csontvelő oedema is rá van írva a leletre. Idegsebésszel még nem beszéltem, félek, hogy műteni kell. Mire számítsak ezek után, mennyire fogja megváltoztatni az életemet? 24/L

2012. aug. 31. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Hát sajnos eléggé meg fogja, nekem is az van 3 éve derült ki nagy nehézségek árán (ráadásul 3 is van) addig nem műtik amíg nem okoz elviselhetetlen tüneteke (zsibbadás, fájdalom) de én a helyedben nem is engedném, meg nem is fogják szerintem, mert jobb amíg nem nyúlnak hozzá, mert ha egyszer megpiszkálják akkor nagyobb az esélye, hogy rosszabb lesz mikor kiújul! Gyógytornászt kell felkeresni aki jól ért a szakmájához, mert sajnos nem mindegyik...., és vigyázni kell, hogy ne hajolj, ne emelj nagy súlyt! Nem tudom, hogy neked mennyire befolyásolta eddig az életedet, milyen tüneteket produkált? Nekem nehéz vele élni mert állandóan fáj, de meg kell tanulni vele élni, sajnos

üdv: 22/L

2012. szept. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt erre a betegségra szakosodtak:

www.siomed.hu

Utána tudsz olvasni a lehetőségeknek.

2012. szept. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Esetleg lehet Neked is javítani az állapotodon. Nézd meg ezt az interjút a youtubeon: http://www.youtube.com/watch?v=I6JVA-b8e-8&NR=1 Van még pár hasonló jó tapasztalat. Ha érdekel a dolog, akkor keress meg és szívesen elmondom a részleteket, segítek.
2012. szept. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mért nem orvost kérdezel? Itt én nem hinnék sebkinek, Nem orvosok írnak ide!!!
2016. febr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!