Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 21 éves srác vagyok, életembe...

21 éves srác vagyok, életembe nem dolgoztam 1 hónapnál többet! Apum tart el de kezd nekem kellemetlen lenni. Mit tegyek? Nem olyan egyszerű?! Hogyan válhatok sikeres emberré mire mondjuk 27 leszek?

Figyelt kérdés
Az az igazság ,hogy nincs olyan munka amit elvállalnék.gyárba nem ülök be annyi pénzért.-külföldön voltam 1 hónapot de hamar feléltem az ott keresett pénzem! sikerre elismerésre nagy házra és nyugodt életre vágyom!néztem a titok című filmet próbálom alkalmazni az életbe valamibe sikerül ebbe nem!mit ajánlatok?3éve végeztema sulival azóta ittohn ülök csak a fociból szerzett pénzt költöm.de egyre ingerültebb vagyok,mert 22 leszek lassan és semmim nincsen.hogyan álljak neki?hogyan lehetek sikeres ember??akik milliomosok ők hogyan válnak azzá?előre is köszönöm!sziasztok amúgy érettségim van és egy viszonylag sőt normális srác vagyok ,de a munka...nem szívesen csinálnám ilyen kevés pénzekért
2012. febr. 27. 17:40
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
85%
Sima érettségivel mégis milyen állásra vártál?? Hogy majd felvesznek vezérigazgatónak valamelyik céghez, sőt még jelentkezned sem kell csak felajánlják...? Ha nem voltál képes érettséginél többet teljesíteni, ülj be a gyárba.
2012. febr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül kéne egy érettségivel beülni!ez nem erről szól.a kapcsolatokról a lehetőségekről és ISTEN-ről!
2012. febr. 27. 17:56
 3/33 anonim ***** válasza:
91%

Hát, haver, nincs mese, muszáj vagy tanulni, mert a foci sem fog kitartani életed végéig.


Akik milliomosok, azok vagy beleszületnek a vagyonba, vagy csalásal, bűnözéssel szerzik meg (gyakran esnek áldozatául merényleteknek, "véletlen" baleseteknek"), vagy kőkeményen melóznak érte.


Szerintem találd ki, mi érdekel - a focin kívül, de ha mindenképp az, akkor a testnevelésire is jelentkezhetsz keresztféléven - és tanuld azt.

2012. febr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
82%

Ideje felébredned a mesék világából. Ha nem szeretsz dolgozni, akkor sose leszel sikeres és milliomos.


A Titok film egy nagy hazugság.

2012. febr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 tetris ***** válasza:
85%

Végre észbekaptál, és felfogtad, hogy egy sima érettségivel nem mész semmire. Szakmát kell tanulnod, hogy vállalkozhass valamire.

És ha büdös neked a gyári munka, akkor továbbra is édesapád nyakán fogsz élősködni, mert egy szimpla érettségivel nem fognak felvenni sehova.

Ha a sport iránt érdeklődsz, akkor OKJ-s képzés keretében lehetőséged lenne elvégezni valami tréner, fitnessoktató, ilyesmi tanfolyamot. Ennek utána kell nézni. Olyan képzés is van, ami államilag támogatott, azaz nem kell fizetned érte semmit.

Nagyon sokan keresnek munkát. Igen kevés fizetésért is elvállalnak bármit az emberek, csak legyen egy biztos megélhetés a hátuk mögött. Ezért azt mondom, hogy a legelső adódó munkaalkalmat el kell fogadnod, mert ezren állnak a hátad mögött, akik boldogan elvállalnák.

Manapság nem könnyű elhelyezkedni sehol, senkinek. Az az idő elmúlt már, amikor válogatni lehetett az állások között. Azt kell elvállalni, ami van. Akár a kedvednek megfelelő, akár nem. Elég sok diplomás takarító, meg újságkihordó, eladó ... stb van emiatt.

2012. febr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 kapo1588 ***** válasza:
47%
szerintem keress olyan fogadóirodát ahol lehet fogadni a meccsseidre és kezdj el fogadni:D:D:D
2012. febr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
De akkor hol az igazság?kérdezem én!egy kis faluba élek ahol a többsége a velem korabelieknek a kocsmákat járja szívja a cigit bulizni jár drogozik stb..én ezeket egyiket se csinálom(pedig egy tényleg normális jóképü srác vagyok).nekik jó ez az élet? hogy mondjuk 23-26évesek és felélik a megkeresett 70ezrüket?a múlt héten már odáig jutottam hogy öngyilkossággal próbálkoztam! egyszerűen kilátástalannak látom a helyzetet.vagy még ilyen helyzetből is lehetek sikeres milliomos normális ember?ha elmegyek tanulni az még 2 év kb akkor 24 leszek mire munkába állok kb 130ezerér jó eséllyel..akkor megint elkéstem már...fogalmam sincsen mia megoldás.de köszi h próbáltok 5leteket adni!rendes tőletek
2012. febr. 27. 18:13
 8/33 anonim ***** válasza:
96%

öngyilkos próbáltál lenni úgy hogy életedben még csak 1 hónapot dolgoztál? gratulálok :) képzeld, vannak akik az egész életüket minimálbérért dolgozzák le...


egy nyomoronc elkényeztetett kölyök vagy.

2012. febr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
te ne beszélj nekem elkényeztetett kölyökről mikor éppen hogy megélünk és mindenki meghalt körülöttem aki fontos volt! úgyhogy inkább ebbe ne menjünk bele! azok azért dolgoznak 30évet gyárba mert jó nekik,bele szürkültek és nem vágynak jobbra mert nem hisznek a jobba! emiatt tartanak ott ahol.ugyanott ahol én.megélnek éppenhogy csak hogy ők már 45évesek mondjuk! úgyhogy pszt!
2012. febr. 27. 18:30
 10/33 tetris ***** válasza:
88%

Akárhogy is berzenkedsz ellene, szakmai tudás nélkül nem fogsz állást találni. Ha akarsz egy jól működő vállalkozást magadnak, akkor lennie kell egy szakmádnak. Az, hogy mi legyen, neked kell kitalálnod. Nézz körül a környezetedben, hogy mire lenne igény. Manapság egy aranykezű asztalos, egy jó autószerelő, vagy egy ügyes hegesztő aranyat ér. Nemcsak itthon, de külföldön is. Szakmát kell szerezned, értsd már meg!!!!!!!!! A haverjaid is azért tengnek-lengnek a vakvilágban, mert nem tudnak elhelyezkedni, mert nincs szakmai végzettségük.

Az öngyilkosságról pedig csak annyit: írod, hogy sokmindenkit elvesztettél. Képzeld el szegény édesapádnak mekkora fájdalmat okoznál, ha még téged is el kellene vesztenie. Ezt a szamárságot sürgősen felejtsd el.

Sopánkodás helyett pedig lépj a tettek mezejére. Tessék szakmát választani, utánajárni, hogy hol lehet megszerezni, és jelentkezz. Nem minden szakmai képzés két éves. Vannak pár hónapos képzések is!!!!! Tessék utánajárni na!!!!!

2012. febr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!