Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állandó totokviszketés, mitől?

Állandó totokviszketés, mitől?

Figyelt kérdés
Már minimum két hónapja köhögöm.Torokviszketés,köhögök kevés fehér átlátszó váladék ami feljön.De három erõsebb köhögésbe belegyengülök.Nem fáj semmim,de ez a kaparó érzés és a köhögés megöl.Valami házi praktika?Nem birom már
2012. szept. 4. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Orvosnál voltál?

Asztma?

2012. szept. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálkozz este 1-1 szem allergia elleni gyógyszert bevenni. Gyógyszertárban adnak. én Cetirizint szedek. nekem is viszket a torkom, bár én ritkán köhögök, de van pici váladék. napközben erős mentolos cukor is segít. persze ha mindez nem használ ORVOS.
2012. szept. 4. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2012. szept. 4. 08:39
 4/5 anonim ***** válasza:
De ha soha eddig nem volt baja, nem szokott allergiás lenni, akkor ez nem allergia. "Két hónapja köhögök." Szoktál allergiás lenni vagy nem? Az allergia idővel allergiás asztmává tud alakulni, ami már komolyabb betegség.
2012. szept. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Allergiás nem voltam eddig bronsitát már állapitottak meg.Nagyon rossz így holnapra vagyok kiírva a háziorvoshoz.A bronsitánál nem tudtam rendesen megszívni magam levegõvel és másabb volt,de most kapar és kapar.Nem vagyok gyerek,de már kifogytam az ötletekbõl.Cigizem,de van,hogy kimegyek pl. vásárolni és a kinti levegõtõl is köhögöm,vagy eggy szimpla nevetéstõl,beszélni sem tudok sokat mert kb ugyanez a vége:(,köhögés,elgyengülés aztán meg a nagy illyedtség.
2012. szept. 4. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!