Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már 2hete lesz hogy állandó...

Vanessza 20 kérdése:

Már 2hete lesz hogy állandó hasfájás gyötör de annyira hogy néha alig bírok menni! Ráadásul hasmenésem is van, amit megeszek az ki is jön belőlem. Szerintetek mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Voltam 2orvosnál is azt mondták kaptam egy fertőzést de már múlóban van. Ennek ellenére nem javult az állapotom! 20éves vagyok 167,5cm és 45kg! Úgy hogy amúgy is vékony de most hogy nem érzem magam jól egyfolytában fogyok!

2012. aug. 4. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló volt a helyzet, csak én 3 nap után meguntam és vettem hasfogó gyógyszert. Másnapra jobban lettem, 2 nap után pedig teljesen helyre is jöttem. Mielőtt bevetem a gyógyszert egy nap olyan 6-8-szor voltam wc-n. Holnap megírom a gyógyszer nevét, mert fejből nem tudom, és fogalmam sincs hol van.
2012. aug. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menj egy másik orvoshoz, aki alaposan kivizsgál, vagy elküld különböző vizsgálatokra addig, amíg minden lehetséges betegséget ki nem zár!!! Minden jót kívánok Neked!!! :)
2012. aug. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget,de már 2 orvos is látott és nem sok mindent mondanak. Holnap megyek vissza de megmondom neki hogy ne találgasson akkor inkább adjon egy beutalót a kórházba hogy nézzenek meg mert én úgy érzem ez mögött több minden van! Még egyszer köszönöm hogy írtatok! :)
2012. aug. 5. 10:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát tényleg egy alapos kivizsgálásra van szükséged még akkor is ha egy pár napra bent kell maradnod a kórházban! Remélem semmi komoly bajod nem lesz sem most, sem soha az életben! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked egész életedre!!! :) Előző voltam.
2012. aug. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Most találtam már egy jó orvost aki elküldött vérvételre (teljes vérképet csináltat) mert megvizsgált és lehetséges hogy a májamnál meg a vastagbélnél egy rész be van gyulladva meg észre vette hogy foltos vagyok meg egy kicsit sárga is. Hát most várnom kell 3 hetet mire kész lesz minden eredmény. De remélem semmi komoly bajom nincs!! :)
2012. aug. 8. 16:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! :) Az előző 2 válasz írója vagyok. Nagyon remélem én is, hogy semmi komoly bajod nem lesz sem most, sem soha az életben!!! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!! :)
2012. aug. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem nagyon gyorsan elmúlt. Vegyél be vmi gyógyszert!
2012. dec. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!