Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha iszok nyugtató teát és...

Ha iszok nyugtató teát és szedek valami bélfertőtlenítő gyógyszert akkor elmúlhat a hasmenésem?

Figyelt kérdés

Akármikor, akárhova indulnék el (ezt szó szerint lehet érteni, hogy ha csak le a kutyával a ház elé, vagy nagyobb útra akár) rámjön a hasmenés vagy az inger! Mindíg stresszes vagyok családi okok miatt. Ha elkezdek mozogni, egészségesebben étkezem és iszok nyugtatóteát akkor javulhat a helyzetem? 20F


Esetleg nyugtatóteát javasolnátok?


2012. szept. 4. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Orvos látott már? lehet belül van valami gond..szerintem azzal kezd, majd ő megmondja hogy ez pszichés dolog vagy valami testi probléma.
2012. szept. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ugyanez a helyzet velem. Sem a nyugtató tea sem a vény nélkül kapható anti stressz tabletták nem segítenek. Én sportolok, egészségesen étkezem mégis vannak ilyen gondjaim. Kb. havonta egyszer kénytelen vagyok leszállni a buszról melóba menet és keresni egy közwct. Még az sem segít ha előtte 5x elmegyek otthon wcre. A stressz okozta hasmenésre még a széntabletta sem jó. Orvos nyugtatót akart felírni, de egyenlőrre még nem szedem. Bizonyos dolgok enyhítenek a dolgon, pl. ha zenét hallgatok vagy ha valami pozitív dologra gondolok. Egyébként meg nekem semmi okom a stresszre, egyszerűen csak ilyen a természetem.

Persze próbálkozni lehet a teával vagy életmód változtatással, de nekem nem segítenek. Esetleg nézesd meg, hogy nem-e vagy érzékeny valamire az is okozhatja ezt a hasmenéses dolgot (pl. laktóz).

2012. szept. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!