Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok és 193 magas,...

13 éves vagyok és 193 magas, ez normális?

Figyelt kérdés

Tavaj Szeptemberben volt az orvosi vizsgálat az iskolában,

akkor voltam 187 cm,most Augusztusban mértem meg és most vagyok 193 és fél.A családunkban mindenki magas kb 190-2 méter körül,egyébként tehetek fel képet ha kell.



2012. szept. 4. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
nem "normális" de ez van,és ha a családban mindenki ilyen magas,akkor ez genetika,és belefér!(olyan sokat már úgyse fogsz nöni!!!)
2012. szept. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha eljön az ideje,akkor hogy lehet szerencsém a lányoknál?Én vagyok az osztály "óriása".Ez a javamra válhat vagy ellenem?
2012. szept. 4. 21:02
 3/4 anonim ***** válasza:
nyugi! Barátnőm fia 14 évesen 197 cm, és 140 kiló volt, 52-es lábbal.. azóta nőtt, mert már 16 éves lesz. Úgyhogy igen, normális, és ne aggódj, meg fogod találni a párod, amúgy is, arra még ráérsz, hogy keresgélj :)
2012. szept. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A világ legmagasabb embere 3m volt és 5 évesen 160 cm körül...
2012. szept. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!