Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet fogyasztani szeszes...

Lehet fogyasztani szeszes italt erre a gyógyszerre? (DALACIN)

Figyelt kérdés
Ez egy antibiotikum amit napjában 4x kell be vennem 6 óránkét. Elolvastam a tájékoztatót de nem ír a piáról! Na most, ha én neki állnék inni és éjfélkor bevenném a gyógyszert sör vagy vagy boros téma mellet mi volna akkor meg úgy egész nap szedem! Jobban berúgnék csak? Vagy nem hatna úgy ahogy kellene?
2012. szept. 5. 12:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Antibiotikum, lehet azért nem írták, mert egyértelmű, de hatással van rá(és a hatására) az alkohol.
2012. szept. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor nem romlik gyógyhatás akkor annyi, hogy jobban kiütöm magam?
2012. szept. 5. 13:08
 3/12 anonim ***** válasza:

Itt a doki nem ajánlja, gyengítheti a hatását és akkor mit ér az antibiotikum kúra?

[link]

2012. szept. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ó ember, ha teheted váltsd ki valamivel ezt a gyógyszert. Begyulladt a fogam és ezt írta ki a fogorvosom. Egy hétre a gyógyszer szedés befejezése után, most úgy fosok, mint a lakodalmas kutya. Vastagbélgyulladásom lett. Az összes bélnyálkahártya levált és fájdalmas, égető érzés kíséretében távozik a seggemen. Naggggyyyyyon durva. Ha teheted szedj mást.
2012. szept. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Már kiváltottam és nekem a fog doki írta fel! Jövő pénteken húzzák! Írja is a papir, hogy mellék hatás hasmenés! ááááá remélem én nekem nem lesz olyanom!
2012. szept. 5. 13:46
 6/12 anonim ***** válasza:

# 4/5


Jesszusom, rám hoztad a frászt, én is ezt szedm 3 napja a fogamra.

A vastagbélgyulladásra mit adtak?

2012. szept. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Semmit, majd kitisztul és helyreáll. Lactív akute, Bolus adstringens, kaukázusi kefír kombóval kúrálom magam, ha javulok megírom. Vasárnap este kezdődött. Ma kb. 10-12x voltam wc-n eddig. Már olyan a seggem, mint a páviánoké :D (piros) ég és rohadtul fáj a sok törölgetéstől...
2012. szept. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Atyaég! Ez nem jó! Főleg, hogy szeretem a piát! :((((( Segítség!
2012. szept. 5. 14:12
 9/12 anonim ***** válasza:
Bírd ki valahogy azt a pár napot pia nélkül, nem jó gyulladt fogat kihuzatni.
2012. szept. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát kénytelen leszek ki bírni! Nem szeretnék szenvedni de utána esküszöm bepótolom az első az lesz veszek 3 felest vodkát meg sört! Mindennap megiszok 1-2 vodkát meg pár sört Ma reggel is megittam de azóta semmi! :(((
2012. szept. 5. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!