Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Zsibbad az ujjaim vége. Mitől?

Zsibbad az ujjaim vége. Mitől?

Figyelt kérdés
Néha (kb két hónapba egyszer) teljesen magától elkezd zsibbadni az ujjaim vége a bal kezemen... A szívemmel van valami baj? 16 éves lány vagyok... Nem ültem számítógépnél mielött elkezdett fájni, szoval nem a billentyűk pötyögtetésétől van... Mellkasi fájdalmam nincs, remélem nem a szívem... :S
2009. júl. 28. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet ideg becsípődés, érszűkület... dohányzol? Magne-B6 ot szedj
2009. júl. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem dohányzom... Remélem csak becsipődött valami rossz mozdulattól... De volt már ilyen, csak nagyon ritkán. Köszi a tanácsot!
2009. júl. 28. 21:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok: a barátomnak volt ilyen, ráesett a fejére egy tégla. Mikor meggyógyult utána kezdődött, elment dokihoz, de neki folyamatos volt és mondta a doki hogy ez ideg becsípődés és szedjen magne-b6 ot most nem tudom hogy a B vitamin vagy a magnézium miatt :) Amúgy ne félj, nekem is volt ilyen de elmúlt tőle... nem vagy túlsúlyos?
2009. júl. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, 172 cm vagyok és 55 kg, sztem ez normális. De tényleg csak kb kéthavonta van. És ha elalszok másnap reggelre mindig elmúlik. Köszi, fogok szedni én is!
2009. júl. 28. 21:26
 5/8 A kérdező kommentje:
4 ujjam vége zsibbad a bal kezemen. És azért nem tetszett a válaszod mert tudtam hogy csak szivatásbol meg hülyeségböl írod. És én komolyan megijedek ilyenkor mikor zsibbad és nem esett jól hogy ezt ki kell röhögni.
2009. júl. 28. 21:43
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
a bal kéz állítólag nem jó jel...Szerintem hogy seját magad megnyugtasd menj el a háziorvoshoz ő valószínű beutal egy raklap vizsgálatra amit normál esetben évente el kell végeztetni.
2009. júl. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem valószínű, hogy a sziveddel van összefüggésben, akkor az egész kar zsibbad és még egyéb tünetek is vannak. Én is a Magnéziumot javasolnám, próbáld tornáztatni a karodat, az ujjaidat, hátha kis keringési probléma adódott. De ha nem múlik egy-két nap múlva és ugyanúgy érzed, akkor a magad megnyugtatására mutasd meg orvosnak.
2009. júl. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Örülök hogy nincs nagy baj, de mindenképpen elmegyek orvoshoz, bár másnapra mindig elmúlik. De akkor is elmegyek. Köszönöm
2009. júl. 28. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!