Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitöl zsibbad az ujjam vége?

Mitöl zsibbad az ujjam vége?

Figyelt kérdés
Már harmadik napja,a mutató ujjam vége zsibbad és nem értem mitöl.Mit tehetnék,hogy elmulljon ésa mitöl van ez?Próbáltam nyomogni,masszirozni,de semmi sem segit.Néha a kissujjam is szokott,de nem ilyen sokáig,és a jobb kezemen.
2011. aug. 4. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
"Az ujjvégek zsibbadása leggyakrabban keringési okok miatt, vagy pedig perifériás idegbántalom miatt szokott előfordulni."
2011. aug. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

előző vagyok

[link]

2011. aug. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Én úgy tudom, hogy akkor zsibbad valamid, amikor nem jut bele elég vér. Például amikor ülök a gép előtt és az asztal széle nyomja a könyököm alatti részt, elkezd egy idő után zsibbadni a kisujjam, aztán az összes, a hüvelykujj csak később.

Ha elmúltál már 40 éves lehetséges Porckorongsérv ami fiatalabb korban is jelentkezhet, de ha csak a zsibbadás van, akkor ezt én nem tartom valószínűnek.

Ha 3 napja tart, javaslom fordulj orvoshoz, pláne, ha el is színeződik.


Megjegyezném nem értek ehhez, csak azt mondtam amiket olvasgattam még anno. Remélem inkább az utolsó mondatra hallgatsz :)

2011. aug. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Még csak 22 vagyok,remélem nem komoly.

Lehet nekem is a gépezéstöl.

Köszi a válaszokat.

2011. aug. 4. 20:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérj időpontot a reumára. Ott megvizsgálnak és fognak adni beutalót gerinctornára. Ha azt rendszeresen elvégzed, meg fog szünni a problémád.
2011. aug. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolom megszűnt már a problémád.Nekem is zsibbad a hüvelykujjam vége, de én úgy gondolom hogy a megerőltetéstől a sok és gyors írás miatt. Nem múlik el a zsibbadás akármit csinálok. Azt szeretném kérdezni hogy hogyan sikerült elmulasztani neked? Vagy magától rendbejött?
2013. máj. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Pihenéssel szerintem orvosolható és csontkovács
2021. máj. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!