Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pszichologus végzettség nélkül?

Pszichologus végzettség nélkül?

Figyelt kérdés
egyik családtagom járt párszor,eszembe jutott hogy soha senki nem kérte még el a diplomájukat.legalábbis hogyismondjam páciens biztosan nem.van aki megfelelö végzettség nélkül dolgozik és ez mivel jár ha kiderül?bár nem valoszinü sztem hogy kiderül ilyesmi.
2012. szept. 6. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok szakmabeli, de mindenféle vállalkozáshoz kell milliónyi működési engedély, vannak ellenőrzések mindenhol, illetve a munkálatod csak elkéri a végzettségedet bizonyító papírokat... Szóval őszintén nem hiszem, hogy bárki is eljutna addig, hogy praktizáljon végzettség nélkül, pláne, hogy manapság már referencia nélkül nem is kellesz sehova, pláne egy ilyen telített szakmában.

Amúgy az biztos, hogy jogi következményei lennének a dolognak...

2012. szept. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne kérnék a diplomájukat? Amikor elhelyezkednek akár egy kórházban, vagy más intézményben az az első amit kérnek a munkaügyön! Ha magánrendel, akkor meg nem kapna engedélyt rá diploma nélkül!
2012. szept. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen...

A másik oldala a dolognak, hogy a pszichológusok hosszú éveket töltenek az emberi lélek megismerésével... Elég gusztustalannak tartanám, ha valaki úgy mélyedne el más emberek lelki világában, hogy ehhez nincs háttere.

Bár, nem lepődnék meg, ha privátban valaki ezt csinálná- amíg le nem bukik.

2012. szept. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen erre gondoltam hogy privátban nyomatja ezt vki.gondolom hogy hivatalos létesitmények elkérik a papirokat.egyszer elkisértem a testvéremet és ott is egy társasház első emeletén magánlakásban volt a pszichologus aki lehet hogy nem is az.pont erre lettem volna kiváncsi.bár ilyesmivel sztem nem lehet lebukni mert mivel bizonyitja vki ezt be?hogy volt nála és ezért fizetett.nyilván simán letagadja.elég aggasztó hogy ilyenek léteznek.
2012. szept. 6. 20:34
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Szerintem olvasd el a szakpszichológusra vonatkozó részt, talán végre választ kapsz, és megnyugodhatsz, hogy messze nem úgy megy ahogy gondolod.

2012. szept. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!