Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Voltatok már olyan idegesek...

Voltatok már olyan idegesek hogy kárt tettetek magatokban? Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Épp most történt velem hasonló, lehet hogy zúzódott a kezem és lábam mert annyira ideges voltam hogy szétvertem a legközelebbi reklám táblát + szelektív hulladékgyűjtöt. Magamnak azzal érveltem hogy én voltam a hibás tehát megérdemeltem. Veletek volt már ehhez hasonló? Éreztétek azt hogy ha most nem adjátok ki valahogy magatokból a düht akkor olyan fog történni amit nem akartok? Nemet kort írjatok. 19/F

2012. szept. 7. 00:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
6 éve esett meg velem,h vagdostam a kezem pengével,ahol tudtam,h nem lehet bajom tőle.eufóriát éreztem.21l
2012. szept. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok,múlt héten tehetetlen dühömben földhöz vágtam egy drága poharat,felszedtem,megvágta a kezem de örültem neki
2012. szept. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyszer belevertem egyet a falba,nem gyengén azóta is látszik a helye a falon,egy kicsit bevan horpadva 3 ponton úgy ahogy a kezemen a csont kiáll,de ez csak egyszer történt meg velem.

17/F

2012. szept. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Volt, párszor már beleütöttem a falba az életem során (3-4x max.), kb. fél éve pedig elkezdtem verni ököllel az ajtófélfát, aztán meg a földet, majd a földhöz csapkodtam dolgokat, de még akkor is úgy éreztem, hogy mindjárt szétrobbanok. Végül vagy 3 poharat a földhöz vágtam és attól nyugodtam meg. :)

Utána én magam is megijedtem saját magamtól.


21,5/l

2012. szept. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szerintem normális, nem azt mondom, hogy napi rendszerességgel, de ha 2-3 évente előfordul, esetleg évente 1x, az még belefér.
2012. szept. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

volt mar hogy annyira kiborultam hogy vegigkarmoltam a karom teljes erobol veresre, meg teptem ki a hajambol par tincset :D most igy leirva mekkora szanalom. ez meg akkor volt mikor kb 23 voltam meg volt olyan hogy targyakat vagdostam a falhoz ami be is horpadt, egyszer a taskam vagtam a foldhoz ugy hogy az iphoneom kijelzoje berepedt. valoszinu nem normalis amugy de ugy latszik eleg sokan csinaltak mar :S

26N

2012. szept. 7. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

mostanaban mondjuk mar ilyet nem csinaltam. de pont tegnapelott volt ey hatalmas kiborulasom, bezarkoztam a gardrobba es addig zokogtam meg visitottam mig ki nem jott a feszultseg. kozben meg karmoltam a tukor belso oldalat. nem volt otthon senki :D

viszont ma a munkahelyen is ramjott ugyanez miatt a bolondora, na akkor vissza kellett tartanom, egy ido utan olyan volt mintha masik vilagban lennek, zugott a fulem, majdnem elajultam... de veegulis nem tortent semmi, vissza lehetett tartani.

2012. szept. 7. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%
Nem normális. Fôleg, hogy olyat rongáltál ami nem a tiéd. Gratulálok! Ezt garázdaságnak hívják. Nem jó dolog, ha valaki nem tud uralkodni AZ érzelmein.
2012. szept. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, így visszagondolva már tényleg értelmetlen és szánalmas volt, akkor ott helyben viszont úgy éreztem jobb volt kiadni a dühöt magamból az pedig hogy kárt tettem magamban csak mellékes. Ám jobban megsínylettem a találkozást mint "ellenfeleim" gondolom sokak örömére, de ez így is van rendjén.
2012. szept. 7. 06:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Sztem kicsit idegbetegek vagtok.. Sebaj én is az vagyok, de ebben a mai világban.. Sztem éljetek nyugodtabb életet, meditáljatok, ügyeljetek a vércukorra, mert én pl akkor vagyok mérges ha nagyon éhes. (haha ez rímmelt)
2012. szept. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!