Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ekcémás leszek? Utánanéztem...

Ekcémás leszek? Utánanéztem neten az ekcéma fogalmának, mert el nem múló viszketésben szenvedek, és a kezemen mintha keményedne, kérgesedne foltokban a bőr.

Figyelt kérdés

A tünetek kb. stimmelnek... Mit tegyek? Voltam bőrgyógyásznál, azt mondja, allergia, de nem tudja, mire, és tesztre sem küldött. Megpróbáljak egy kéregtelenítő kúrát vagy mit? Help me, please!

L/13


2009. júl. 29. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Nem fizettél a bőrgyógyásznak...
2009. júl. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem (jobb esetben) csak a mosogatószerre, tusfürdőre, szappanra vagy allergiás. Ha nem múlik el néhány hét múlva, az tényleg ekcéma. És keress egy normális bőrgyógyászt!!
2009. júl. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne ha allergia akkor azt kell kezelni. Vizsgáltasd ki!
2009. júl. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Már vagy három hónapja tart... :-s

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! :-((((

2009. júl. 29. 20:42
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó hülye az orvos már bocsi,ha elküld anélkül,hogy kivizsgálna.Elvégre ez lenne a dolga.Én nem hagynám a helyedben,visszamennék hozzá,hogy csináljon allergiatesztet.

Kéregtelenítő kúra? :-D Ez jó...én még csak méregtelenítő kúráról hallottam.

Menj vissza,és ne hagyd magad lerázni.Őt azért fizetik,hogy kezeljen.

2009. júl. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Száraz, viszkető bőr, kispöttyös kiütés vagy nincs kiütés. Ekcéma. Cremor Aquosus egy nagyon jó krém, patikában kapható. Ezzel naponta többször bekenheted. Viszont érdemes lenne tényleg egy rendes bőrgyógyászt keríteni, mert ha begyullad a bőr az komolyabb összetételű készítményt igényel. Az már csak receptre kapható. Ha elmúlik is ajánlom, hogy csak gyógyszertáras (ott kevert) kenőcsöt és testápolót használj, mert akkor tünetmentes maradsz.
2009. júl. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Előbb elfelejtettem. Amennyiben bőrgyógyász diagnosztizálja az ekcémát, bizony emelt családi pótlék és alanyi jogon járó közgyógy igazolvány jár utánad.
2009. júl. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Uhh....

Igen, az méregtelenítő akar lenni, elírtam. xD

Köszy a válaszokat!

2009. júl. 29. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!