Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozhatnak ilyen...

Hogyan dolgozhatnak ilyen szemét emberek az egészségügyben?

Figyelt kérdés

Röviden a történet: Édesapámat kórházba szállították egy csütörtökön. Akkor bent voltunk nála, mondta, hogy hozzuk haza az apró pénzt a zsebéből. Akkor 3-an láttuk, hogy volt egy papír ezres a tárcájában. Másnap nagyon rosszul lett, maga tehetetlen, stb. Voltunk bent nála, de miután eljöttünk, rá kb 5 percre elhunyt. És most kapaszkodjatok! Eltűnt a pénz!!! A nővér vihogva beszélt a másikkal, hogy lecsepegett a vér, és nem vették észre... Édesapám füle hallatára beszélték, hogy rendkívül súlyos az állapota, vég stádiumban van...

Hogy lehetnek ennyire szemetek az emberek??? Főleg ápolónők... Nagyon dühös vagyok rájuk.

Bocsánat, ha rossz kategóriába írtam.


2012. szept. 10. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

vannak még ilyen gyökér r*bancok az egészségügyben is...

az én apámra nemes egyszerűséggel rámásztak az anyám szeme láttára...pluszba még pár 2ezrest ki is emeltek...

2012. szept. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az eszem áll meg... :(
2012. szept. 10. 19:01
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhol vannak szemét emberek, ez nm az egészségügy sajátossága.

Tudod nincs felvételi alkalmassági, pszichológiai teszt vagy bármi, amivel ezt ki lehet szűrni.

Ugyanennyi szemét ember van máshol is, csak az nem tűnik fel ennyire, mert ha mondjuk boltba mész, és át akar b.szni az eladó, akkor azon nem háborogsz annyit, mert nem vagy olyan kiszolgáltatott helyzetben.

2012. szept. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igazad van, 2.!

Csak hát nagyon dühít... Ááá, legszívesebben nem is tudom mit csinálnék azzal aki ezt tette.

2012. szept. 10. 21:00
 5/9 anonim ***** válasza:

A nővérekkel (tisztelet a kivételnek) az a baj, hogy azt hiszik, ha valaki beteg, akkor szellemi fogyatékos is. Anyukám most már 3. hete van kórházban és egyszerűen felháborító, hogy a nővérek mit meg nem engednek maguknak, milyen megjegyzéseket tesznek és hogy húzogatják a szájukat, ha valamit kér tőlük (ágyhoz kötött beteg, nem kelhet fel, tehát gyakorlatilag mindenben segítségre szorul)

Az osztályon kb 15 ápolónő van, ebből 4-5 van, aki tényleg segítőkész és kedves a betegekkel. Ez azért szerintem elég rossz arány.

Talán valóban nem ártana egy alkalmassági vizsgálat a nővérképzés alatt (ahogyan előttem írták), hiszen nekik beteg, elesett emberekkel kell dolgozniuk!!!

2012. szept. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is, és teljesen igazad van! Melyik kórházban fekszik Édesanyád?
2012. szept. 11. 11:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Pécs, Megyei kórház
2012. szept. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindenhol vannak szemét emberek. Az eü-ben sajnos pénzel érhetsz el sokmindent. Ha fizetsz a nővéreknek foglalkoznak vele, ha nem, annyit néznek rá amennyit muszáj.

Kórházban dolgozom, mégis apámmal ugy bántak, hogy alig akartam elhinni. Haldokló, felállni nem tudó apámhoz reggel hozzávágta 'nővérke' a pelenkát , hogy pelenkázza át magát ha akarja.

2012. dec. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A pofám leszakad... Szegény édesapád! Legszívesebben azt kívánnám, hogy az ilyenek maguk is átéljék, hogy milyen is ez a dolog. Milyen érzés ennyire kiszolgáltatottnak lenni... Hogy rohadnának meg az ilyen szemetek.
2012. dec. 26. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!