Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valaki kiszedi a szemgolyój...

Ha valaki kiszedi a szemgolyóját de még tartják az inak vagy ami ott van mögötte azaz nem sérül akkor arra néz amerre a kezével fordítja a szemét?

Figyelt kérdés

2012. máj. 27. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
uristen nehogy kipróbáld mert ha onnan kiszeded nem mlátsz már mert rögtön sérül egy apro huzástól is.Ez elég morbid gondolat!!!!
2012. máj. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem tudod kiszedni, hiszen a szemmozgató izmok tartják és azok nem nyúlnak
2012. máj. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha megtörténne amit írtál, akkor igen, arra nézne amerre a kezével mozgatja, hiszen akkor a keze helyettesítené a szemmozgató izmokat!

Még egy pici hiba lenne: amikor fogja a szemét kissé összenyomja, és ettől elromlana a látása, úgy sejtem hirtelen rövidlátó lenne, mert úgy torzul a szemgolyó.

:D

2012. máj. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és nem az "inak" a lényegesek, hanem az erek és a látóideg. Ha a látóideg megsérül, akkor nincs ami az agyba továbbítaná az ingereket és megszűnne a látás.
2012. máj. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek csak úgy írtam mert láttam egy filmet fószernek kiesett a szeme és úgy látott mindent a kezében amíg elvitte a kórházba :D
2012. máj. 27. 21:53
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én meg láttam a Karib tenger kalózait, amiben az egyik kalóznak mindig kiesett a szeme, néha elgurult, kissé koszos lett, de miután visszatette tökéletesen látott vele!

XD

2012. máj. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
próbáld meg lécci utána a tapasztalatod írd meg :)
2013. júl. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!