Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pénztáros vagyok egy áruházban...

Pénztáros vagyok egy áruházban, és egésznap gyomoridegem van, hogy tudnám ugy eltölteni a műszakot anélkül, hogy ne legyen fél év mulva gyomorfekélyem?

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi okból van gyomorideged?
2012. szept. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A műszak alatt ,végig ideges vagyok, hogy nehogy rosszul adjak vissza a vásárlónak, vagy jól üssem be a gépbe a dolgokat, .. tehát minden olyan ami a munkámmal kapcsolatos, pedig szeretem, csak tényleg kellemetlen , hogy minden vevő előtt , már rosszul vagyok, hogy vajon milyen hangulata lesz, fog köszönni vagy ha rosszul adok vissza, majd elhord mindennek ..
2012. szept. 10. 19:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj ezeken. Te köszönj szépen a vevőnek, mosolyogj.... az benne is kivált egy ugyanilyen reakciót. Ha nekem szimpi egy eladó a kedvességével, akkor én sem fogok vele undok lenni. Ez igaz fordítva is. Majd ha rosszul adsz vissza és emiatt nekedesik akkor ráérsz ezen aggódni... akkor is az a megoldás, hogy hívod az üzletvezetőt és ő majd tudja hogyan kell kezelni az ilyen vásárlókat.... hidd el meg fogja érteni, hogy mindenkinek vannak rossz napjai (az üzletvezető).
2012. szept. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem majd megszokod, és magabiztosabb leszel. Ha nem, akkor keress másik állást, mert neked nem való a kereskedelem vevőkkel érintkező része, hanem mondjuk inkább árufeltöltés, adminisztráció.
2012. szept. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Persze, ezt így értem, meg nyilván sok minden rajtam mulik, mármint az üdvözlésen,nem tudom , hogy tudnám magam "leállítani ", hogy ne idegeskedjek , már a kollégáim is rám szóltak hogy ne parázzam túl.

Amikor a soromban többen állnak akkor is ráparázok , hogy majd lassu leszek és megszólnak, és rittig akkor rontok el mindent, attól még jobban idegesebb leszek, szeretnék minnél jobb , hatékonyabb gyorsabb lenni.

2012. szept. 10. 19:52
 6/10 anonim ***** válasza:
A gépek 99%-a kiírja, hogy mennyit kell visszaadni, ergo el se lehet .aszni nagyon, ha meg bankkártya van, még ennyi sincs. Ár sincs, csak át kell húzni a vonalkódot és kampec. Bezzeg régen, amikor tényleg mindent be kellett ütnie Manci néninek, és a visszajárót is kiszámolni, akkor még volt becsülete a pénztáros szakmának. A legutóbb rákaptam a Tesco automata pénztáraira, már pénztáros se kell...
2012. szept. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#4

Nem nagyon szeretnék állást váltani mert szeretem, csak a pénzkezelés.... ami idegestő, amugyse nagyon tudok válogatni, hiszen a mai világba már ez is nagy szó ha valakinek van munkahelye.

2012. szept. 10. 19:54
 8/10 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Esküszöm, hogy nem cseszegetni akarlak, de ha neked ekkora stresszt okoz a munkád, akkor körül kellene nézni, hogy milyen MÁS munkát tudnál végezni. Esetleg kevesebb pénzért is, hiszen azzal semmire nem mész, ha többet keresel, és azt viszont az orvosra fogod költeni.

Szerintem az egészséged, a jobb közérzeted ennél többet ér.

Gondold csak végig!

2012. szept. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A pénztárosság nem neked való. Fogadd el, és keress valami background munkát.
2012. szept. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, hosszu távon biztos nem, minnél jobban ráparázok, annál nagyobb annak a valószínűsége,hogy télleg elrontok vmit. :(
2012. szept. 10. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!