Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 19 évesen lehet gyomorfekélyem...

19 évesen lehet gyomorfekélyem? Akinek volt már gyomorfekélye, meséljen el róla mindent!

Figyelt kérdés
Az apámmal szinte nap mint nap veszekszünk, mivel alkoholista és idegbeteg ember. Leginkább ő szemétkedik velem egészen addig míg úgy felidegesítem magam, hogy rosszul leszek. Minden napom stresszes, ráadásul étvágyam sincs. Tegnap úgy elkezdett fájni a gyomrom, hogy nem bírtam felkelni. Nem akarok szólni apának, de félek, hogy ez fekély lesz.
2011. jan. 3. 09:54
 1/1 anonim ***** válasza:

nekem 18 évesen volt. az tűnt fel h fekete hasmenésem volt. és utána egyik reggel nagyon szédültem is. mentő vitt már be a kórházba ahol be is ájultam már annyi vért vesztettem a gyomorfekély miatt. előtte fájt a hasam azért, de az nem volt annyira vészes máskor is szokott. ja meg nekem a kórházban kiderült h crohn beteg vagyok, szal nagyobb esélyem volt rá =D


mindenesetre bármi is történjen, ne hagyd el magad, próbáld meg elterelni a figyelmed az apádról és próbáld keresni az apró örömöket és a boldogságot. :)

2011. jan. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!