Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A szúró érzés a szívemben...

A szúró érzés a szívemben mire utalhat?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2,5 éve vannak ilyen problémám, hogy néha szúr a szívem. Szerencsére nem egyfolytában, hanem havonta, kéthavonta, vagy ritkábban fordulnak elő ezek a panaszok, de ez tart vagy 1-2 napig, amíg szúr a szívem. Vagyis az alatt az 1-2 nap alatt nem egyfolytában, de alkalmanként előjön ez a szúró érzés. 2 éve voltam kivizsgáláson, de akkor nem állapítottak meg semmi bajt. Most a szívszúrások gyakrabban, 2hetente jönnek elő, és én nem tudom, mit tegyek. Egyébként még csak 17 éves vagyok.
2009. júl. 30. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Pótolni kell az izzadással elveszett sót.
2009. júl. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha kivizsgáltak akkor valószínü csak a növekedés miatt van mert ahogy írtad 17 éves vagy.

nekem is szokott mintha a szivem szúrna de nem mert ha vissza tartom a lélegzetem akkor nem, és ahogy levegöt veszek egyböl, vagy is a tüdöm szúr valószínü levegö becsípödés.

Nekem is tini koromban jött elö és már 28 vagyok de sokszor van.

2009. júl. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, már egy ideje megállt a növekedésem. de ha igazán rámjön ez a szúró érzés, én nem tudom visszatartani a levegőt, mert akkor is fáj, ilyenkor meg se tudok mozdulni!
2009. júl. 30. 13:48
 4/7 A kérdező kommentje:
ja meg az nem tudom mennyit számít, de 2 évvel ezelőtt azt mondták, hogy szívritmus zavarom van, de azt is mondták, hogy az nem ártalmas...
2009. júl. 30. 13:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért a szívritmus zavarral vigyázni kell, szerintem mindenképpen nézesd meg újra, lehetőleg egy kardiológussal, de az is lehet, hogy egyszerűen csak túl sokat idegeskedsz.
2009. júl. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%

Nem ártana egy EKG-t csináltatnod. Néha nekem is voltak, de nálam nem találtak semmit-voltam szív UH-on is. Kicsit tachycard vagyok (80 feletti pulzusszám nyugalomban), de arra se jöttek rá, hogy az mitől van. A szívritmuszavar miatt mindenképp érdemes neked egy EKG.

22/L (ápoló)

2009. júl. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

pont ezvan velem is!!

Semmit nemmondtak az orvosok! meg h nemtudnak semmit!!

a pulzusom átlagosan 90-100! de ha nyugodt vagyok akkor is:S és néha volt olyan h belassult a szivverés utánna meg gyorsult! én 18 vok és sok vizsgálaton voltam de semmit nemtudnak! nekem kb 1 éve van ez és nem egyszer volt h összeestem ezmiatt!

2009. okt. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!