Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyik napról a másikra fájó...

Gyakori Ferenc kérdése:

Egyik napról a másikra fájó torokkal és "folyó orral" ébredtem. Mitől?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tegnap este lefeküdtem aludni, semmi bajom nem volt az ég-világon. Nem ittam hideget, nem volt hideg a szobában, és még az ablakot is becsuktam, hogy reggel ne fagyjak meg. Hajnali fél 3-kor arra ébredtem, hogy bitang módon folyik az orrom. Kifújtam, majd visszafeküdtem. Reggelre viszont már a torkom is ki volt száradva (mandula felett, ahol az orrüreg csatlakozik a garathoz), és még jobban folyik az orrom. Egész nap csak fújtam és fújtam, most sem hagyja abba. (víz állagú válladék jön belőle) Mitől alakulhatott ez ki? Illetve tud rá valaki valamiféle gyorssegélyt?

2012. szept. 12. 23:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt velem 2 napja, tegnap lementem gyógyszertárba vettem neo citrant + orrcseppet.
2012. szept. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!